Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> SUGESTII.RECLAMATII


kaoru
post Sep 16 2004, 10:30 AM
Post #1


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 600
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 22
Points: 344



QUOTE(Chibimox)
Posted: Wed Sep 15, 2004 11:09 am    Post subject:     

--------------------------------------------------------------------------------
 
Inca odata fac apel aici si kaoru daca vrei te rog pune-o ca sugestie general pe tot threadu, folositi albumul si apoi faceti linkuri aici cu tagu [img] .. poate ca dureaza mai mult dar este mai elegant decat un atasament plus ca acolo nu este limita iar la atasamente trebuie sa pun o cifra acolo chiar daca o sa o maresc din cand in cand. 

PS .. this message is garbage and is to be erased by the moderator 


Vom folosi acest topic pentru acest tip de posturi.Sugestiile si reclamatiile postate vor fi numai in legatura cu acest thread si nu altul.
Arigatou.

Requestul lui Chibi este justificat si ideea e foarte buna.In felul acesta va exista cate un album al fiecarui user la Album section pe forum....iar aici vor fi postate numai acele lucrari in legatura cu care se intentioneaza o discutie sau pur si simplu userul doreste sa o puna in evidenta pentru anumite aspecte care trebuiesc justificate.

Ja!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Sep 14 2005, 07:36 AM
Post #2


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



Este aici un topic, mi se pare ca se cheama "Cum ati inceput sa desenati", si cred ca ar fi potrivit sa se incadreze la topicele importante, astfel ca va fi mereu in top si toti vor putea sa-si impartaseasca amintirile.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Sep 14 2005, 12:51 PM
Post #3


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



I-am infipt eu un cui si acuma atarna deasupra tuturor :)

Tenshi ne-ai promis ca refaci topicul cu desenele tale, noi asteptam ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Sep 16 2005, 07:21 AM
Post #4


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



Multumesc, Zeri. Cred ca nu sunt singura careia ii place sa citeasca ce scrie pe acolo. :P

P.S. Singura problema e TIMPUL. v_v
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Feb 28 2006, 12:23 PM
Post #5


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



o_o Mah! Care mi-a unit topicurile? Aveam si eu doua, dupa cum zice si regula...
Nah, ce-i drept... io nu mai am timp prea mult sa intru pe-aici da' nici nu le-am abandonat... In fine, nu m-am suparat sau ceva, doar ca acum e un talmes-balmes acolo. >.<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ruxi
post Feb 28 2006, 01:03 PM
Post #6


Spam Police Reloaded... where the case, of course :)
Group Icon

Group: Members+
Posts: 885
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 233
Points: 1.392
Gender:



eu ti-am unit topicurile si tot eu am facut si regulile. am stat aproape 2 ore sa unesc jdemii de topicuri care erau raspandite prin tot threadul (si crede-ma ca n-a fost o munca prea placuta). da, aveai 2, dar ambele erau cam la fel. al doilea topic e pentru amv-uri, skinuri de winamp si alte chestii legate de multimedia. desenele, semnaturile (grafica in general) sunt in topic diferit. asa evitam sa apara topicuri duble.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Uje
post Feb 28 2006, 02:06 PM
Post #7


.
***

Group: Members+
Posts: 292
Joined: --
Member No.: 138
Points: 153
Gender:



Mda, problema era ca in thread-ul de pixel art isi postasera mai multi membrii creatiile si se vroia un thread de impartasit idei si tehnici legate de subiect nu o galerie personala pt. Tenshi....cel putin asa tin eu minte.
Regula cu un singur topic (pt. desene) de persoana e buna dar se face cam mult exces de zel ;p
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ruxi
post Feb 28 2006, 02:41 PM
Post #8


Spam Police Reloaded... where the case, of course :)
Group Icon

Group: Members+
Posts: 885
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 233
Points: 1.392
Gender:



exces de zel faceau cei cu 7 topicuri pentru fiecare creatie. era un haos total aici. iar sa zici ca ce face un admin sau moderator ca sa aduca un thread la un aspect cat de cat decent e exces de zel, mi se pare total deplasat. oricum regula va ramane. nu am luat decizia de capul meu, ci consultandu-ma si cu altii si consideram ca este de bun simt. daca vreti neaparat topic comun pentru pixel art, ok. faceti unul si vi-l pinuiesc ca sa nu se mai amestece cu topicurile personale. dar alte obiectii pe tema unirii de topicuri sau a numarului de topicuri personale veti face degeaba. e treaba voastra cum va intretineti/actualizati topicurile proprii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Uje
post Feb 28 2006, 03:38 PM
Post #9


.
***

Group: Members+
Posts: 292
Joined: --
Member No.: 138
Points: 153
Gender:



QUOTE("Ruxi")
daca vreti neaparat topic comun pentru pixel art, ok. faceti unul si vi-l pinuiesc ca sa nu se mai amestece cu topicurile personale.

Threadul era comun, tu singura ai decis sa-l amesteci cu cel de desen a lui Tenshi. Iar sticky nu are rost sa fie facut, nu este un tip de thread in care se posteaza constant/f des.
QUOTE
era un haos total aici. iar sa zici ca ce face un admin sau moderator ca sa aduca un thread la un aspect cat de cat decent e exces de zel, mi se pare total deplasat

Adica threadul lui Tenshi (scuze ca te dau drept exemplu!), in care sunt amestecate desenele ei cu pixel art-ul a mai multor persoane si se sare de la o conversatie la alta, arata decent?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ruxi
post Feb 28 2006, 03:50 PM
Post #10


Spam Police Reloaded... where the case, of course :)
Group Icon

Group: Members+
Posts: 885
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 233
Points: 1.392
Gender:



deci aceasta discutie incepe sa ma calce foarte tare pe nervi. ok sa zicem ca faza cu topicul lui Tenshi (ca tot iti place sa bati apa-n piua cu subectul asta - singurul se pare la care am avut o scapare) a fost greseala mea, pe care vad ca-ti place s-o exploatezi la maxim. stii cum se intampla: daca cineva face o chestie 99% bine, tuturor le place sa se lege de acel 1% ramas. ca doar nah, e mai frumos sa ne luam de jumatatea goala a paharului si sa cautam nod in papura.

uite cum facem: o sa deschid un subforum "generale" in fan art pentru topicurile comune. poate asa n-o sa mai aveti motive sa faceti scandal din orice.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Coyotee
post Feb 28 2006, 04:08 PM
Post #11


The guy in the shadows
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 1.317
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 2
Points: 4.347
Gender:



Uje, n-ar trebui sa te legi atat de ruxi.
In primul rand, aia a fost singura greseala facuta intr-o sectiune SUPER dezordonata.
In al 2-lea rand, topic-ul se poate sparge iar, e doar o kestiune de timp.

In ultimul rand, daca mai faceti comentarii de genul asta, primiti WARN.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

kaoru
post Feb 28 2006, 06:41 PM
Post #12


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 600
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 22
Points: 344



Nu deschide un topic "generale" daca nu vrei ceva de genul forum in forum si o sectiune gen diverse aici. E doar o sugestie.
Sunt deschise diverse topicuri pe aici unde se pot inscrie celelalte.
Astfel care are chef sa arate ceva facut de el n-are decat sa posteze in propriul sau topic cu lucrari.
Terminati cu certurile pe aici pentru ca asta era ultimul loc in care chiar aveam sanse sa ma simt bine. In cazul in care il 'patati' si pasta io va zic papa.
Sper sa nu mi se raspunda. Ma interesaaza faptele si atat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Mar 2 2006, 05:51 PM
Post #13


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



Da, intr-adevar, eu le-am zis si la ceilalti sa-si posteze operele in topicul meu de pixel art. Deci nu mai era un topic personal, nu? Asa ca mi se pare mai logic sa fi ramas asa cum era sau sa fie pinned. Dar Ruxi, ai zis ca te-ai chinuit mult sa faci curatenie asa ca nu-ti cer nimic, ma conformez. A, si multam pentru feedback. ^_~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:34 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |