Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Production Ig In Romania!, Realizatorii GITS de vorba cu noi


removed_on_request_20121227
post Mar 20 2007, 12:04 PM
Post #41


Wonderful Wizard
****

Group: Members+
Posts: 354
Joined: --
Member No.: 31
Points: 241
Gender:



(IMG:http://img85.imageshack.us/img85/2816/1174218651677tz2.jpg)
Era chiar vesel, de fapt. Deci nu ai citit prea bine fata lui.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alien Ape Star
post Mar 20 2007, 12:08 PM
Post #42


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 20
Joined: 23-October 06
Member No.: 3.166
Points: 47
Gender:



Frate sidonix, tu te auzi cum vorbesti? Faptul ca cineva de la Production IG a venit in tzara asta amarata mi se pare ceva de vis, si apoi sa judeci pe cineva dupa ce vezi in poze, sau sa judeci o situatie dupa ce vezi in poze este la fel de infantil! Oamenii aveau fetze nemultumite din foarte multe motive obiective pe care le poti afla intrebandu-i direct pe cei care au fost acolo. Motive care in nici un caz nu au vreo legatura cu domnul Sakurai, care apropo, vorbeste foarte bine engleza iar la interviu, de exemplu, am inteles ca nu a fost timid deloc..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lother
post Mar 20 2007, 12:08 PM
Post #43


Indigo
***

Group: Members+
Posts: 203
Joined: 3-February 07
From: Bucharest
Member No.: 3.718
Points: 346
Gender:



Pe bune ca unii oameni sunt chiar ingrati de tot. Adica dupa ani de zile de fapte eroice ei sunt atat de 'modesti' incat resping ideea de a li se face fanclub. Pai unde mai e vointa libera frate? Daca fanii vor sa va faca fanclub nu aveti nici un cuvant de spus. Ce, cate celebritati de la hollywood nu credeti ca le-ar conveni sa dispara fancluburile enervante.

Asta e, ai ajuns celebritate, suporti consecintele. Nu aveti decat propriile fapte eroice de-a lungul istoriei de blamat :)

Asa ca:
Join the fanclubs!

BTW as vrea sa stiu si eu de ce cineva este atat de impotriva interviului care i s-a luat lui Sakurai? Se pare ca persoana aia e singura care nu era interesata deloc de ce avea el sa spuna. Problema este ca exista o comunitate intreaga de fani care vroiau sa aibe loc acel interviu si un 'taur' feroce care il vroia tot pentru el.

Daca poate cineva sa confirme in DM5, dar cred ca aici e inceputul unui God complex unde totul graviteaza in jurul unei singure persoane. Persoana respectiva se considera indreptatita sa se bage peste tot, indiferent daca e binevenit sau nu. Iar motto-ul personal al ei este: 'the will of the one outweighs the will of the many'.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

removed_on_request_20121227
post Mar 20 2007, 12:16 PM
Post #44


Wonderful Wizard
****

Group: Members+
Posts: 354
Joined: --
Member No.: 31
Points: 241
Gender:



(IMG:http://img457.imageshack.us/img457/5329/1174293610941jn3.jpg) Eu unul mi-am scos semnatura aia pana maine de unul singur. Ma gandeam sa astept pana diseara la 23:59, dar Al' de Sus nu s-a invoit.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Mar 20 2007, 12:17 PM
Post #45


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



... mi nu mi se pare vis ci doar un program pe care il urmeaza... daca intr-adevar a venit SPECIAL doar pt comunitatea anime din romania atunci imi retrag cuvintele... insa nu cred... si da frate alien vad ce scriu pt ca nu am vorbit nimic cu tine pina acum... well... eu ma opresc cu alte afirmatii pt ca o sa iasa total offtopic... mai ales ca nu este un subiect care necesita contre si pro.

ps: va astept pe thread la GITS unde putem schimba opinii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chris
post Mar 20 2007, 12:25 PM
Post #46


Rogue
******

Group: Members+
Posts: 806
Joined: --
From: Dragon Eden
Member No.: 6
Points: 554
Gender:



Card termina in watashino chinchin cu pozele alea ca nusi au rostul.
Alien ar tebui sa ai mai multa incredere in tine si in tara in care traiesti in sensul ca desi suntem vai de capul nostru, excelam la unele lucruri si suntem cunoscuti si in afara pt ele.
Lother nu tu esti cel care ar trebui sa vorbeasca despre fancluburi... ani la rand ai fost cel mai.... "pomenit" ca sa nu zic mai rau, ar trebui sa fii cu ciocu mai mic.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

removed_on_request_20121227
post Mar 20 2007, 12:34 PM
Post #47


Wonderful Wizard
****

Group: Members+
Posts: 354
Joined: --
Member No.: 31
Points: 241
Gender:



(IMG:http://img88.imageshack.us/img88/7141/1174144210184an2.jpg)
Isi au rostul. Un fel de cine are ochi sa vada. Sau sa inteleaga. Ma rog, in orice caz, isi au un rost mai mare decat multe alte chestii/multi alti useri de pe aici. Era zicala, cat o mie de vorbe.

Iar pe Lother nu l-am auzit "pomenit" decat de unii, altii, care se includ mai mult sau mai putin in aia fara de rost de mai sus.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lother
post Mar 20 2007, 12:35 PM
Post #48


Indigo
***

Group: Members+
Posts: 203
Joined: 3-February 07
From: Bucharest
Member No.: 3.718
Points: 346
Gender:



Macar eu nu imi ascund scheletii din dulap. Da, eu recunosc ce am facut oricui imi zice. Nu stau si fac presiuni la Upper Management sa se inchida thread-uri, sa se schimbe semnaturi, sa se stearga posturi care nu imi convin. Eu inteleg ca Upper Management are multe alte lucruri importante de facut decat sa cedeze presiunilor fiecarui individ orgolios si imatur.

Cine are chef sa imi faca fanclub sau sa zica orice despre mine e binevenit, vorba aia: sticks and stones may break my bones but WORDS will never hurt me.

Eu nu voi fi niciodata afectat de ce poate sa zica cineva despre mine pe un simplu FORUM. Spre deosebire de altii eu traiesc in lumea reala si am cunostinte, prieteni care cunosc cine sunt eu cu adevarat.


Si Chris, orice as fi facut eu, nu se compara cu faptul ca cineva, si vreau sa fii atent aici: a incercat sa opreasca un interviu cu un individ de la o mare casa de productii nipone sa aibe loc. Si asta doar din pura gelozie si dispret pentru o anumita revista electronica.

Aici e clar ca acest individ nu ii pasa deloc de 'semenii' lui si de ce vor ei, ca daca ii pasa ar fi citit posturile de dinainte de conferinta. Ar fi vazut ca toata lumea era curioasa sa vada ce are de zis domnul Sakurai.

Asta-i problema in tara noastra: prea multe orgolii. Eu sunt in stare sa ma plang de asta si sunt primul care sa renunt la orgolii: who's with me?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chris
post Mar 20 2007, 12:41 PM
Post #49


Rogue
******

Group: Members+
Posts: 806
Joined: --
From: Dragon Eden
Member No.: 6
Points: 554
Gender:



tu card nici nu erai pe vremea aia, asa ca stick to your own knowledge.

Lother, era si timpul sati faci niste prieteni in viata ca era un timp cand orgoliul tau tea lepadat de toti ;) crezi ca esti asa diferit, think again; si sa nu te aud ca te-ai schimbat !

Pe naiba nu se compara, ba se comapara chiar foarte usor. Daca Sakurai-san venea in perioada 1 ian-10 ian 2003 (daca nu ma insel) ? Nimeni nu putea sa afle ca vine de pe forum si nimeni nu putea sa afle ce a zis sau cum a fost pt ca deh... cineva cu cojones pana in gat a trebuit sa faca takeover pe forum. Interviul chiar daca nu se lua, oamenii aflau ulterior ce a zis omu si cum a fost, dar daca forumul nu era oamenii nici nu stiau de venirea lui.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lother
post Mar 20 2007, 12:50 PM
Post #50


Indigo
***

Group: Members+
Posts: 203
Joined: 3-February 07
From: Bucharest
Member No.: 3.718
Points: 346
Gender:



Prieten mi-a fost fiecare om pe care am primit in casa mea din 2001 incoace. Fie ca au venit si au stat 2 minute sau 2 saptamani, nu e unul care sa se planga de ospitalitatea mea. De la cele cateva sute de persoane care m-au vizitat nu am auzit vreodata plangeri. Am fost intrebat de cateva ori 'de ce ai facut aia in trecut', insa, ce surprize pentru tine: majoritatea celor 'offline' nu le pasa de forum ci de: A N I M E

Ori nu pot spune ca tema principala a acestui forum ii intereseaza prea mult pe unii. Mai important e sa fii orgolios, sa te bagi peste tot si sa creezi probleme: ca mangaboy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chris
post Mar 20 2007, 12:53 PM
Post #51


Rogue
******

Group: Members+
Posts: 806
Joined: --
From: Dragon Eden
Member No.: 6
Points: 554
Gender:



Mai important e sa faci ceva klumea, si ca sa pti face asta, trebuie sa o faci cu mana ta, si dupa cum sa vazut, au fost unele lucruri care au stricat conferinta iar lucrurile alea au venit pt ca si-au bagat nasu unii mai mult decat aveau voie si au dat peste cap tot chinul organizatorilor.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Mar 20 2007, 12:57 PM
Post #52


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



mda... deci pina la urma topicul s-a transformat in contre care indica lipsa de maturitate... topic closed.

ps: daca adminii considera util acest topic sa-l redeschida scotand posturile ce nu isi au rostul
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Coyotee
post Mar 20 2007, 01:04 PM
Post #53


The guy in the shadows
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 1.317
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 2
Points: 4.347
Gender:



topicul va mai sta deschis pana maine.

cine continua cu flame-uri sau off-topic-uri va suporta consecintzele :twisted:

M-am saturat de toate aceste certuri intre voi.

Potoliti-va. Ce naiba, nu aveti 10 ani sa va certati ca tampitii. Purtati-va si voi mai civilizat!

edit by axi: sters off-topic lother. urmatorul de acest gen = suspendare posibilitate de postare. multumesc.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lother
post Mar 20 2007, 01:06 PM
Post #54


Indigo
***

Group: Members+
Posts: 203
Joined: 3-February 07
From: Bucharest
Member No.: 3.718
Points: 346
Gender:



Uite, exact ce vorbeam de orgolii. Ai vazut filmul de la conferinta, ai fost acolo? Observ ca toata lumea care e in tabara acelui individ zice asta. Ei zic ca cei de la o anumita revista electronica, si hai sa includem si Coyotul aici, au stricat toata treaba. Adica ei sunt de vina ca organizatorii, si aici il includem pe Serban care mi-a fost profesor in facultate(practic daca vreti sa multumiti cuiva ca a avut loc conferinta multumuti-i lui ca gratie eforturilor lui si pasiunii pentru cultura japoneza se tin cursuri de japoneza in universitate si conferinte de anime), au fost atat de confuzi si buimaciti incat nu au stins lumina la timp, nu au miscat pointerul de pe imagine, nu au probat din timp echipamentul daca ruleaza cu sunet sau nu filmul care aveau sa-l prezinte. Apoi interesant mi se pare urmatoarea chestie:

Sakurai a zis ca va urma un clip de Prezentare al serialului. Insa ce am vazut eu a fost primul episod din serie. Eu nu sunt Arthur Conan Doyle si nu am un frate pe care il cheama Sherlock Holmes, dar am observat ca ce s-a introdus atunci in laptop a fost un simplu blanc no name. Apoi mai tinem cont de faptul ca unul dintre organizatori, o celebritate aici pe forum, sta in camin la 50 de metri de aula. Nu ne e greu sa ne inchipuim ca s-a dus repede cineva acolo, a tras de pe DC++ primul episod din 2nd GIG si l-a adus la conferinta.

Nimeni nu a stat sa se intrebe de ce nu a urmat o prezentare a seriei. Prin definitie o prezentare nu poate fi tot aia cu primul episod.

Deci aici avem inca o perla de la organizatori, care zici tu ca toate asea sunt vina celor de la revista electronica? Logica ta ma depaseste, ma inclin in fata ei.

Offtopic, vorbim de conferinta, flame? Nici un flame, eu apar pe cei carora li se face flame.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kobra
post Mar 20 2007, 01:28 PM
Post #55


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 178
Joined: --
Member No.: 991
Points: 374



Ara ara am terminat d citit c s-a zis d ieri pana azi shi tre sa-i dau dreptate lui Lother pt k asha banuiesc k au gandit totzi. Cum potzi da vina pe o anumita revista online k a stricat un eveniment cand s-au vazut greselile organizatorilor pe tot parcursul conferintzei -_-'. Iar pt tine Chris k vad k t tot iei d lume. Shi c dak nu a fost Card prin vremurile trecute d kre vorbeai sau d c t legi d c o mai fi facut Lother (what r u old people?) ... traieshti in prezent sheesh. Cat pt cine e derutat d c s-a facut za Scorp fangroup? il trimit p prima pagina a topicului sa afle .. mo erasou ni -_-'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alien Ape Star
post Mar 20 2007, 01:30 PM
Post #56


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 20
Joined: 23-October 06
Member No.: 3.166
Points: 47
Gender:



QUOTE(Chris @ Mar 20 2007, 01:25 PM)
Alien ar tebui sa ai mai multa incredere in tine si in tara in care traiesti in sensul ca desi suntem vai de capul nostru, excelam la unele lucruri si suntem cunoscuti si in afara pt ele.
*


AHAHAHAHHAH, Chris, eu vorbesc despre comunitatea de otaci romani, care sa recunoastem este foarte mica fatza de cea din Austria, de exemplu, unde iti poti lua o manga cat o biblie de groasa cu doar 3 euro... Nu vorbeam de marile descoperiri gen insulina, stiloul sau mai stiu eu ce :lol: Da, tzara noastra este foarte amarata la capitolul benzi desenate in general si la manga in special. Despre asta era vorba nu despre Henri Coanda! <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chris
post Mar 20 2007, 02:43 PM
Post #57


Rogue
******

Group: Members+
Posts: 806
Joined: --
From: Dragon Eden
Member No.: 6
Points: 554
Gender:



Ma indoiesc foarte tare ca ala a fost un blanc pt ca eu am fost langa masa la care au stat calculatoarele si erau 3 DVD-uri daca nu ma insel si toate aduse de Sakurai, nici unu nu era blank pt ca leam vazut, plus de asta episodul pilot ar fi si cel mai in masura pt o promovare, nu crezi ? Organizarea nu a fost neaparat buimaca cat au avut emotii baietii, si mi se pare normal, dupa ce ca au avut problemele cu sunetul, nu se mai riscau sa mai greseasca si in alta parte.

Scorp nu a avut cand sa downloadeze nimic pt ca el fusese cu mine acasa in focsani weekendu asta, abia venisem cu vreo 2 ore inainte de conferinta in bucuresti, pana in momentul cand a ajuns el la fac, s-au ocupat ceilalti de treaba.

Cei de la revista sunt de tras la raspundere atata timp cat nu siau facut meseria in timpul care li sa alocat si au lungito prea mult.

Iar greselile care au fost, au fost intr-o oarecare masura normale, eu am fost la o conferinta cu ministrul de externe al japoniei in ianuarie anu asta si pana si acolo au fost probleme asa ca e normal sa se mai intample si dinastea. Va e usor normal sa aratati cu degetu, mai ales ca sau intamplat lucruri in favoarea voastra, dar daca totul mergea snur si nu mai aveati nimic de reprosat? atunci ce faceati ? ca de zis "bravo bai, ati facut o treaba buna" nu spuneati, aici interveneau egourile voastre sa va opreasca. Normal ca si pe mine ma enerva cursoru ala in mijlocu imaginii si ca nu prea vedeam cu lumina aprinsa, dar cu ce ma ajuta pe mine acum sa ii dau in cap pt chestiile astea ? ulterior s-au rezolvat si totul a fost bine si zic eu ca asta e mai important. Stiu ce inseamna sa ai emotii mai ales la o chestie de asemenea anvergura.

Kobra nu mai vorbi aiurea in tramvai daca nu stii despre ce e vorba.

Alien cine era infantilu acum ? ce-i cu raspunsul pe care mi l-ai dat... stii foarte bine ca nu la asta ma refeream, sau iti dau eu cumva mai mult credit decat meriti... ? lasa descoperirile facute de romani, ma refeream la domeniile in care romanii exceleaza, faptul ca venit Sakurai-san in Romania nu e chiar asa uimitor pt ca de acum lucrurile incep sa ia amploare, eu sunt la Jap-Eng la Universitate si aud, vad si stiu cum merge treburile atunci cand se vrea, si din ce in ce mai mult este vointa, deci asta inseamna ca sa ne asteptam la cat mai multe lucruri de genul asta. Pe voi va uimeste si va flateaza atata pt ca e la inceput si nu stiti planurile si proiectele de viitor. Incearca sa nu mai fii un copil in magazinul de jucarii si trateaza subiectu cu mai multa obiectivitate.

P.S.: Nu-l mai ridica in slavi pe machinist, nu stiu daca ati fost la momo matsuri, dar ala a avut probleme si el cu calculatorul din cate am inteles si rula numai tampenii de AMV-uri si colac peste pupaza ca nici n-a fost in stare sa faca un playlist la ele, trebuia sa inchida playerul de fiecare data ca sa deschida altul, nici macar drag and drop... Ca de My neighbour Totoro nu mai zic, ala nu e anime de difuzat in evenimente de genul asta, la ala te uiti acasa, erau alte multe animeuri care putea fi difuzate si ar fi fost si public in sala, nu 5 insi numarati.

Nimeni nu-i mai presus de nimeni, asa ca lasatio balta !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lother
post Mar 20 2007, 02:44 PM
Post #58


Indigo
***

Group: Members+
Posts: 203
Joined: 3-February 07
From: Bucharest
Member No.: 3.718
Points: 346
Gender:



Gata, am dat de solutia misterului:

"Scorp nu a avut cand sa downloadeze nimic pt ca el fusese cu mine acasa in focsani weekendu asta, abia venisem cu vreo 2 ore inainte de conferinta in bucuresti, pana in momentul cand a ajuns el la fac, s-au ocupat ceilalti de treaba. "-Chris-sama intr-un pm trimis acum 5 minute

Deci cu alte cuvinte, cineva a zis ca se va ocupa si......nu s-a ocupat. Si tot ce s-a intamplat, organizarea de acolo avem de multumit profesorilor de la Univeristatea Romano-Americana(Traiasca Folcut!!!!!) si ceilalti fani anime care erau pe acolo(care au lungit interviul suficient ca sa se stranga destui in aula, ca doar toata lumea mai intarzie la conferinte).

Asa ca: va multumesc tuturor celor care s-au ocupat! Cei care abia au venit in Bucuresti cu 2 ore inainte si nu au avut cand sa se ocupe le multumesc si lor ca au contribuit.

Insa aici ramane o intrebare in aer: de ce se plang cei care nu s-au ocupat avand in vedere ca n-au facut nimic?


Edit:

"P.S.: Nu-l mai ridica in slavi pe machinist, nu stiu daca ati fost la momo matsuri, dar ala a avut probleme si el cu calculatorul din cate am inteles si rula numai tampenii de AMV-uri si colac peste pupaza ca nici n-a fost in stare sa faca un playlist la ele, trebuia sa inchida playerul de fiecare data ca sa deschida altul, nici macar drag and drop... Ca de My neighbour Totoro nu mai zic, ala nu e anime de difuzat in evenimente de genul asta, la ala te uiti acasa, erau alte multe animeuri care putea fi difuzate si ar fi fost si public in sala, nu 5 insi numarati."-Chris-sama in postul anterior.

Asta e flame curat, Chris. Eu nici macar nu am pomenit un nume. Pun pariu ca daca venea Coyotul nu mai zicea nimeni 'cei de la revista au incurcat treburile' asta ar fi nesimtire.

Apoi vorbind de Totoro de la studio Ghibli: e arta pura, Ghibli a ridicat anime-ul de la zero in japonia. Sa pui un film ghibli la o conferinta e sa ii cinstesti pe japonezii care vin. Orice fan anime, fie ca ii place sau nu recunoaste importanta Ghibli in istoria anime-urilor. E un motiv de bucurie si sarbatorire la o conferinta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chris
post Mar 20 2007, 02:52 PM
Post #59


Rogue
******

Group: Members+
Posts: 806
Joined: --
From: Dragon Eden
Member No.: 6
Points: 554
Gender:



si ca de obicei lother intelege doar ce ii este in favoare lui. Am scos in evidenta faptul ca na avut timp sa scoata nimic de net, nu si faptul ca nu sa ocupat, dat fiind faptul ca a ajuns in timp util la facultate si -sa apucat de proiect alaturi de colegii lui. dar tu de unde sa stii asta, tu esti prea ocupat scuipand in stanga si-n dreapta. Si daca ce zic eu nu crezi, vorbeste cu colegii lui, poate ei or sa te lamureasca.

P.S.: Si ca sa vedeti ce inseamna ranchiuna si pica, uitativa la ce a scris lother din 2 puncte de vedere:
1. cum scorp a iesit din poza "organizarea de acolo avem de multumit profesorilor de la Univeristatea Romano-Americana", acum totul e ok, se iarta tot.
2. fiind un atat de mare ignorant pe cum se vede din tot ce ai scris pana acum, nu ai stat sa gandesti pt o sec ca poate ala nu a putut veni mai repede in Buc din cauza unor probleme, ca deh... e mult mai usor sa dai vina pe cineva decat sa fii intelegator.


Edit : n-ai dat nume dar se intelege foarte usor ce vrei sa zici Lother asa ca las-o balta.
SI daca My neightbour Totoro e asa mare anime, de ce era sala goala ? hai sati zic eu o solutie pt future notice in caz ca e asa greu sa gasesti una, data viitoare faceti un poll pe forum si vedeti ce se voteaza pt vizionare, ca asa macar majoritatea voteaza.
P.S.: nu e flame, e doar o parere, e opinia mea si trebuie sa mi-o respectati asa cum vi le respect si voua ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lother
post Mar 20 2007, 02:59 PM
Post #60


Indigo
***

Group: Members+
Posts: 203
Joined: 3-February 07
From: Bucharest
Member No.: 3.718
Points: 346
Gender:



Cunosc miscarile acelui individ deoarece cunosc destule persoane care ii sunt colegi la facultate. Indiferent de motiv, atata timp cat n-a putut sa ajunga din timp sa probeze echipamentul si playerul, cum a promis(macar dadea un telefon sa faca altii asta), nu are nici un motiv sa se planga de rezultat. Ca a avut probleme imi pare rau, imi pare rau de oricine are probleme. Incepe sa-mi para rau si de sutele de cd-uri de anime care i le-am donat lui Scorpio ca sa imprastie anime-ul in tara in 2001. Poate cei din Focsani care ii sunt prieteni fideli ar face bine sa-si aminteasca de unde au anumite serii. Si asta nu ca flame, ci doar ca putin 'respect'.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages < 1 2 3 4 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 03:06 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |