Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

3 Pages < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Burori Psihopat?


Lucifer
post Apr 3 2005, 03:54 PM
Post #41


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 136
Joined: --
From: Hell
Member No.: 124
Points: -10
Gender:



brolly e o incercare de portret al raului absolut...
Spune chiar el in film:
Piccolo:You monster!
Brolly:Monster? I'm The Devil!
Si raul absolut e, de regula, psihopat....Uitati-va la filmu' Cradle of Fear dak vretzi sa vedetzi rau psihopat.

EVIL WILL NEVER DIE! :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Apr 3 2005, 06:13 PM
Post #42


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



brolli nu e decat obsedat de viatza lui kakarotto...nimik mai mult.e doar tipul de bad guiy f puternic,care se amuza distrugand chestii...ce naiba,sa am si eu oasa un powerlevel mas apuca si eu de distrus planet4e pt ca explodeaza frumos...
la fel sunt si vegeta si freeza cadn e vorba de distrus chestii...brolli nu poate fi caracterizat drept psihopat ,pt ca nu l-am putut vedea bine in filme..si nu i se poate crea un portret ...brolli vroia doar sal distruga pe kakarotto.PUNCT
ja!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lucifer
post Apr 10 2005, 05:33 PM
Post #43


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 136
Joined: --
From: Hell
Member No.: 124
Points: -10
Gender:



da' nu-l mai compara pe brolly care d-abia a iesit din caverna cu frieza sau vegeta, care sunt aristocrati, figuri regale si care se si poarta ca atare...adik nu-mi spune ca brolly va avea vreodata mandria lui vegeta sau istetimea si spiritul de conducator al lui frieza...
daca ma intrebi pe mine, nici macar spiritul de razboinic al lui kakarott nu-l are: brolly se bate bine doar pentru ca are ki-ul foarte ridicat, dar nu e in stare sa anticipeze miscarile adversarului...tocmai d-aia a ajuns in pragul mortii in filmu' 8 la sfarsit....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Apr 10 2005, 05:53 PM
Post #44


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



lucifer...freeza la in timpul luptei du kakarotto pe namek numai aristocrat nu era...tot ce isi dorea era ca maimuta aia din fata lui sa moara....cat despre comparatia mea,tot ce vroiam sa spun era ca oidata dezlantuita puterea oricaruia dintre ei nu mia conta caracterul...pana la urma,cadn furia te stapaneste nu conteaza ce esti...brolli vroia sa scape de kakarotto ,intradevar nu din akeleasi motive ca ceilalti{vegeta,freeza..},dar in principiu tot moartea lui kakarotto o vroia...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lucifer
post Apr 12 2005, 07:38 PM
Post #45


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 136
Joined: --
From: Hell
Member No.: 124
Points: -10
Gender:



pai in principiu orice personaj negativ vrea moartea personajului pozitiv... :roll:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Apr 13 2005, 11:26 AM
Post #46


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



lucifer.pai asta e principala ocupatie a unui bad boy.distrugerea pers pozitiv...
orium,brolli nu era mia nebun ca freeza sau buu,doar ca el avea o mica problema cu kakarotto. sistemul de control al lui paragas era folosit doar cand brolli exagera cu distrugerile,era folosit doar cand se distra prea tare...in res brolli era docil. la naiba,cu un asa power level m-as distra si eu!!
citat din freeza : look at thosse colors...how beutiful...this is so encredible !{in timp ce arunca in aer planet vejita}
ja!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SSJ-Vegetto
post Apr 16 2005, 04:53 PM
Post #47


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 21
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 972
Points: 2



Am si eu o rugaminte.
Cine are poza cu Brolly din fata sa i se vada paru si fata sa pot sa il desenez si eu plz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mizrael
post Apr 28 2005, 04:26 PM
Post #48


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 66
Joined: --
From: Piatra-Neamt
Member No.: 1.200
Points: 2



Ce stiu eu e ca Brolli spunea numa Kakarotto in movies 10 si 11 ... chestia e un pic psihopata nu ? adik daca au ras de tine vreo 2 prosti cand erai mic ca te facea Goku sa plangi nu e un motiv sa-ti dedici viata sa-l omori pe Goku (dar la mandria Saiyanilor nu e nimic nou nu /^_^ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jun 8 2005, 01:11 PM
Post #49


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



mizrael..daca cineva te-ar lovi si ar fugi inainte sa se termine lupta nu ai fi putin suparat???si un plus, scopul lui brolli era distrugerea lui kakarotto{in principal..ca alte hobbyuri mai avea nenea asta..cum ar fi distrugerea de planete si galaxii}..
oricum...brolli era docil pana la aparitia lui kakarotto..controlul lui paragas era folosit doar in timpul asa ziselor lupte ale lui brolli...dar ma rog...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

MajinCloud
post Jan 31 2006, 12:09 AM
Post #50


the cloud
**

Group: Members+
Posts: 29
Joined: 29-January 06
Member No.: 2.122
Points: 54
Gender:



intr-o zi ma plictiseam si am scris chestia asta

A long time ago in a galaxy far, far away….. (trebe sa iubiti acest inceput )

Exista un Brolly. El era un baiat cuminte si silitor . Asculta de tatal sau tot timpu. Asta pana cand a ajuns la pubertate.

Sarmanul de el avea acelasi cosmar in fiecare noapte: visa ca aude un urlet infernal. Era urletul unei persoane cu o putere atat de mica incat nici nu putea sa ii simta prezenta. Totusi acel urle ii provoca dureri intense. Cu timpul acest vis ia produs o ura intensa .

La 13 ani aceasta ura a crapat barierele controlului, si el nici nu si-a dat seama. Se scoala micul Brolly intr-o dimineata si la fel ca in fiecare zi se duce le baie. Dupa satisfactia nevoilor naturale se uita in oglinda. Atunci sia dat seama de marea schimbare din acea zi. Pe langa faptul ca oglinda nu s-a spar de fiecare data cand o privea, in oglind el avea parul blond. Speriat a fugit la tatal sau cu lacrimi in ochii pentru ca arata ca Britney. Acesta vazandul a cazut in genunchi si a inceput sa planga de mandrie. Socat micul Brolly a intrebat de ce plange tatal sau.

“Pentru ca fiule tu esti luptatorul legendar al rasei noastre. Esti cel mai puternic din univers. Esti The α and Ω. Esti acel luptator ce aduce distrugerea si haosul o data la 1000 de ani. Esti luptatorul suprem. Esti tot ce mi-as putea dorii.”

“Da tata, dar de ce am parul blond?”

“Pentru ca puterea ta este atat de mare incat emana prin suvitele de par”

“Cat de bastial!!! Nu imi mai trebe gel”

:chair: (pacat ca nu aveti emotu asta, arata super comic)

“Nu retardule. Acum putem sa distrugem universul”

“Poate acum o sa infrang vocile din cap”

:chair:

“De cand auzi voci?”

“De cand eram mic si tiam salvat viata amarata”

:chair:

“Nu asa vorbesti cu tatal tau”

“Bine imi cer scuze (ratat mondial). Acum vreau mancare.”

:chair:

“Apocalipsa intai”

“Bine tata (ratat al universului care nu stie sa gateasca si crede ca ma pacaleste pe mine cu stifturi de genu distrugere universala)”

THE END

acum parerile mele: Brolly era cam redard. in film tot ce face e sa spuna "Kakarotto.... Kakarotto". laso mam moale cu morcovii. e prea obsedat de Goku. doar pentru ca l-a facut sa planga cand era bebeu? prea de tot. in filmu 10 nici nu mai face diferenta dintre oameni. toti sunt Kakarotto. din punctu asta de vedere seamana putin cu Vegeta pt ca si el il vede pe Goku in Fat Buu. un lucru ciudat despre Brolly e ca isi aduce aminte de Kakarotto desi el nu a auzit numele decand cand avea o zi. in general oamenii isi amintesc lucruri de pe la 2-3 ani
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Apr 9 2006, 06:40 AM
Post #51


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



news flash : is not real ! deci faza cu amintitul numelui e vrajeala. u spui ca brolli nu spune nimic in afara de "kakarotto "...de aci trag concluzi9a ca u dormeai de rupeai in timp ce la tine pe pc rulau filmele cu brolli.iar in filmu 10 nu toti sunt kakarotto...ci doar goten. care e exact goku cand era pusti. mai uitate la filme o data...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin Trunks
post Jul 10 2007, 01:11 AM
Post #52


Newbie
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 8-July 07
From: Oradea
Member No.: 4.667
Points: -14
Gender:



Parca e putin sarit...ma rog...nu ma intereseaza atat de mult acest personaj....
Urla ca nebunu' KAKAROTTO!!!!...WAAA....e turbat!...isi omoara propriul tata...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Doxx
post Jul 10 2007, 09:14 AM
Post #53


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 44
Joined: 2-June 07
From: Montreal/Qc/Canada
Member No.: 4.398
Points: 76
Gender:



Brolly seamana putin cu Vegeta, pentru ca era dominat de dorinta de a-l omora pe Goku... Eh... in final Vegita isi pune in evidenta latura umana [chiar daca e sayajin :))] dar brolly arata mai mult ca un animal care nu vroia decat sa ucida o persoana... asta era si scopul pentru care a fost "re-inascut".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

umbbra
post Apr 18 2008, 01:42 PM
Post #54


Incepator
**

Group: Members
Posts: 18
Joined: 18-April 08
From: Brashoc
Member No.: 6.622
Points: 56
Gender:



Poate nu era chiar psihopat, insa raul din el il facea sa arate asa. Raul suprem care l`a mancat pana la radacini.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:31 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |