Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Hell Girl, mishto


frosty
post Nov 20 2007, 09:32 AM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



hai hello,

Imi cer scuze k nu m-am prezentat cum trebuie dar pana m-am prins de treaba a durat ceva. Sunt frosty( si inisfarsit am pus mana p un calc mai normal.......... adica unu' care sa nu aiba comenzile tastelor schimbate :D ), cum spuneam, de cateva luni am devenit o devoratoare de animeuri si am cautat cu disperare un forum in romana............... si slava D-lui l-am gasit :P.
Apropo, cred ca am supart p cineva cu afirmatia mea cum k am vazut 242 d ep din oxigenatu'......... blondu'........... adica bleach( mi scuzi, a fost o gresala de tipar. defapt am vazut 142, scuze). Si acu sa trecem la treburi mai serioase (oricum nu pot sa mai scr mult k tre sa ma duc la cursuri), vreau sa va propun cava (daca vreti, bineanteles) pt k nu pot sa descarc de p net animeuri, ar putea cineva sa-mi de adresa postala k sa-i trimit un DVD( in al carui plic voi mai pune si 3 timbre k sa poata sa mi-l trimita inapoi, normal) p care sa-mi puna animeurile preferate? Astept un raspuns de la pos doritori d sporturi extreme...........Era sa uit scz pt greselile d tipar........ cam atat papa :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Nov 20 2007, 10:07 AM
Post #2


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Bine ai venit frosty! Ma ofer eu voluntar sa te ajut cu neste anime. Trimite-mi pe PM adresa ta si ce anime doresti si se rezolva.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Nov 26 2007, 10:47 AM
Post #3


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



hai hello, ms mult k mi-ai raspuns la apel :D. Abia am apucat sa reintru pe calc(iar am inimerit unul varza, mi-a picat netu pana acum de 10 ori, ma inebuneste), acum k mi-am sp oful sa-ti dau adresa mea( la mine pe tasatatura nu exsta cele doua puncte). Adresa este urmatoarea --- Dar da-mi te rog frumos si mie adresa ta sa-ti trimit un DVD. Iar alegerea nimeurile o las pe tine, trimite-mi animeurile care ti-au placut tie cel mai mult. Ms inca odata papa.

In introducerea mea am omis sa enumar cateva animeuti care mi-au placut mult Inuyasha, Paradise Kiss, Vandread, Samurai X etc. Ar putea cineva sa-mi mai recomande niste animeuri care sa contina cana aventura, romance si sa fie amuzant..........asa cum este Inuyasha?

scuye pt greseli

imi vine sa rod tastatura k are tastele schimbate si lumea o sa creada k nu stiu sa scr.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Nov 26 2007, 12:07 PM
Post #4


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Ok, hai sa continuam discutia pe PM (mesagerie privata). O sa iti trimit un mesaj, il poti citi dand click pe linkul din dreapta sus unde o sa scrie ceva de genul 1 new message
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinju
post Nov 26 2007, 02:21 PM
Post #5


pearl of anime-club...
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 959
Joined: 12-May 06
From: cluj-napoca
Member No.: 2.541
Points: 2.240
Gender:



welcome! si sa te simti bine pe la noi...cat despre scris, incearca fara K si prescurtari. atunci o sa usurezi munca pt toata lumea :P

zeri, daca nu ai rezolvat tu cumva treaba asta, in mod normal nu ar putea primi PM-uri... nu? :huh:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Nov 26 2007, 08:06 PM
Post #6


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Am tras sforile de rigoare si se poate :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Int3r
post Nov 27 2007, 01:19 PM
Post #7


Incepator
**

Group: Members
Posts: 14
Joined: 11-July 07
Member No.: 4.690
Points: 35
Gender:



Welcome frosty :D dupa cum mi-ai urat si tu welcome iti urez si eu ca asa e bine ^_^

Have fun pe aici :D aruncate pe forum, dezleagate in cuvinte , inoata in fraza si compune o poezie :)))) :P cer prea multe ? ok

Ajunge sa scrii ceva pe intelesul tuturor ^_^

Care is animeurile tale preferate (din cea ce ai vazut pana acuma ? ) ... si daca mai vrei anime te-as putea ajuta si eu :) dar eu nu m-as putea decide ce sa iti trimit (am peste 2 terra de anime) ... eventual discutam mai detailat prin pm-s , YM, MSN, Skype, Gvoice, Aol :) sau daca prin alta metoda zimi si mie momentan numa astea le am disponibile ^_^ ... deci te-as putea ajuta oricand sper (depinde de timp ... faculta ma omoara)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sonic
post Nov 27 2007, 07:38 PM
Post #8


Newbie
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 13-November 07
Member No.: 5.559
Points: 11
Gender:



mi-am zis sa-ti intorc favoarea, asa ca bine ai venit pe site! Te vei distra,e foarte tare,blabla... stii si tu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Nov 30 2007, 09:03 AM
Post #9


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



frosty, sa iti citesti mesajele private pls
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tanum
post Dec 3 2007, 11:09 PM
Post #10


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 21-November 07
Member No.: 5.605
Points: 77
Gender:



:D Haha, "devoratoare de animeuri" , of course. Viata asta de student e super tare. De vreo doua zile nu am mai avut timp (busy, busy, busy cu proiecte) sa mai stau p aici sa mai cunosc lumea, dar nu exista zi fara macar un episod de anime(macar de iau cate 20 de min pauza- animeuri).
Btw frosty, de unde esti?? Am vazut ca te-ai uitat la Bleach - preferatul meu - , btw am vazut "replica" lu Ichigo in realitate, e cu mine la facultate :lol: :D (blondut cu privirea intotdeautna incruntata, subtirel si destul de innalt - i think i'm falling in love :lol: :P )
In rest looking forward to talk with you more about animes and music. Ce formatii asculti??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Dec 4 2007, 11:07 AM
Post #11


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



Saluti, ca sa incep ai eu mai politicos ( vrajala), sunt din Targoviste........... si btw ai vreo pozna cu blondu? M-ai facut curioasa :D. In ceea ce priveste animeurile nu am vazut prea multe, in privinta asta ma ajuta zeri. Primul anime care ma convertit a fost Witch hunter Robin si am continuat cu Inuyasha (doamne cat imi place cand Kagome ii sp sit boy :rolleyes: )..........apropo tu ai vazut serialul si cele 4 movie-uri? Daca da ai putea sa+mi dai si mie alea 4 movieu-ri? pls. Astept raspuns mai vb papa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tanum
post Dec 4 2007, 01:45 PM
Post #12


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 21-November 07
Member No.: 5.605
Points: 77
Gender:



Neatza' , eh..ma rog..eu acuma m-am trezit :P
Cica si eu sunt la facultate...dar fac abstractie de asta...oricum..sa revenim :D nu am inca poza tipului...ca nu am avut curajul sa-i fac...dar eu sunt de fiecare data fascinata cat de mult seamana...si in plus..tot la facultate..am cunoscut o tipa care seamana cu Rukia :blink: (ehh...momentan Bleach e fixul meu - o sa-mi treaca) ..si cand fac rost de poze o sa le pun la album...cred ca pe saptamana viitoare ;)
Asa...m-ai intrebat daca am vazut Inuyasha, inca nu :rolleyes: , si de filme nu stiu sigura dar pot sa fac rost de ele :D , dar m-ai rugat sa ti le dau si am ramas un pic asa ganditoare (ptr mine nu e nici o problema, ti le dau cand le am) dar, cum?? :D
ps:downloadez acuma Inuasha (m-ai facut ff curioasa :D :lol: )
si n-o sa scapi..dupa ce-l vad (pe tot, pe netot) o sa vin sa-l comentez cu tine!! :P :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:55 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |