Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Sexy Beach 3, Hentai game


Memnoch
post Jan 18 2007, 06:11 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 83
Joined: 9-November 05
From: Cluj-Napoca
Member No.: 1.942
Points: 85
Gender:



Din moment ce nu am gasit un "Hentai Game Discussion" am zis sa pun threadul aici pt ca e destula "actiune" in joc :) . Rog administratorii sa il mute unde cred ei de cuviinta.

....eu cand am jucat primul (si ultimul....pana acum :D ) joc hentai era ceva gen Guro Hentai cu tentacule, chestii trestii, 2-D, o tipa tinuta in loc...si da-i bataie :lol: .

Sexy Beach 3 ca sa il compar cu ceva ar fi raposatele Tamagochi. Numai ca in loc de animalutze facute din patratele avem niste frumuseti de fete in 3-D cu muuuuuuuuulte poligoane, bombate la piept (majoritatea, cel putin) cu care vom merge la date-uri, noi fiind pe o insula tropicala de vis. Avem mai multe locuri in care sa mergem cu ele, tot felul de costume de baie unul mai deocheat ca altul, accesorii, etc. Le putem da cu crema de protectie impotriva soarelui sau, tocmai invers, sa le bronzam putin :). Fiecare fata are o personalitate diferita si e relativ interesant sa urmarasti si discutiile si "evolutia" lor. Spre fericirea mea (si a altor persoane in caz ca va hotarati sa il descarcati) am gasit un patch facut de fani care iti traduce toate meniurile si dialogurile din joc. B) . Il puteti gasi pe www.hongfire.com. Sunt mult mai multe patchuri acolo, de la nude patch (in Japonia e obligatoriu ca scenele cu nuditate sa fie cenzurate) pana la modificarea sanilor, a costumeleor, etc.

Dupa vreo 6 dateuri (practic 10 minute in joc daca nu te complici prea mult) deja incept sa devina interesante chestiile.... :twisted: .... La inceput actiunile isi sunt relativ limitate la ce poti face cu tipa in dormitor (ai doar 2 pozitii, no BJ si altele care nu le zic k sa nu primesc ban :P ). Cand ai ajuns deja la 5 "inimioare" cu tipa (astea iti arata cat de mult te "iubeste") poti sa iti dai frau liber imaginatiei....ai multe lucruri din care poti sa iti alegi :D. Evident ca pana la urma te plictisesti...dar.......mai sunt inca 5 sau 6 fete cu care sa te joci. B)

A aparut de asemenea si un expansion la joc cu 3 sau 4 tipe noi si multe alte costume si accesorii. Patchuri pt versiunea updatata tot pe hongfire. In caz ca va hotarati sa va luati si una din versiunile precedente (Sexy Beach 2) si gasiti un patch de engleza cum trebuie pt. el va rog dati un PM. Ce am gasit eu nu schimba practic nimic.

MJOY! :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 10:02 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |