Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

6 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Personaj preferat


Anonymous
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #41


Unregistered









:) Cand oi ajunge eu sa dau o nota mai mare unei tipe goale decat uneia imbracate o sa se crape Pamantul shi se va revarsa Potopul shi Cerurile se vor prabushi peste noi.

De unde ideea asta lume? O tipa goala NU ESTE mai senzuala decat una imbracata. But then again e parere proprie.

Eu zic sa ne mutam din zona "hot chicks" la zona "bad guys". Whaddaya say? ;)
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #42


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Ups NoOne ...Okuni nu e goala :oops:. daca ar fi fost asa m-as fi plictisit rapid.
Buna idee "bad guys:... la capitolul guys ma pricep binisor...good or bad. Deci sa incepem (eu nu le tin minte numele, dar fac la fiecare descrieri...sper sa intelegeti la cine ma refer):
primul nominalizat: Akira simpaticut foc, avea o voce interesanta si o atitudine si mai interesanta. Nu era chiar rau... Gheata este unul din elementele mele preferate la jocuri...si asa a ajuns Akira my favourite bad guy.
urmatorul: tipul care l-a omorat pe creatorul sabiilor...La asta chiar am uitat si numele ... se vede ca n-am memorie buna. Pls help me ..cineva cu mai multa tinere de minte :roll:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #43


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Guestul sa inteleg ca era No1. Pai da frate..dar cine a zis contrarul?

Diana...si ma rog ce-ai scos de la mine? :D Si cu madica la bancuri nu tii? Pai la cat radeai la mine....am crezut ca mai ai oleaca si lesinai :D Si apropo nu te mai abtine...ca faci rau la sanatate si metabolism :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

NoOne
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #44


(s)AINT
****

Group: V.I.P.
Posts: 333
Joined: --
From: in schimbare
Member No.: 91
Points: 458
Gender:



Akira. Foarte buna alegere. Shi mie imi place gagiul la nebunie. Parca n-ar avea nici o "durere". E un fel de "king of the world". Felul in care se comporta e demn de admirat. Un soi de copilash, unul extrem de dragutz [cel putzin la o prima impresie]... pana scoate sabia shi se apuca sa-i cafteasca pe totzi.

Iar gheatza e un element perfect pentru copchilul ala. El e la propriu an "ice-man" :)

Shi mai este unul cu un tatuaj pe fatza. "GOD". Imi place ideea.

How 'bout HIM?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #45


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Cel cu tatuajul nu este cumva brunet cu parul putin cam lung :D? Mi-a atras si mie atentia...dar parca este prea secundar..nu iti dai seama de parea multe despre el...desi corpul ala al lui este interesant ...nu sangereaza deloc. Si asta tip rece :D
HIM? Mult zgomot pt nimic cred ca se potriveste bine drept caracterizare. Primull lui corp (cel neterminat) nu mi-a placut. Al doilea corp era de imprumut si nu se pune. De fapt nu mai era Oda Nobunaga ...era un demon care voia inmultirea speciei lui. Neinteresant.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #46


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Voi vorbiti de Shintara...asa il cheama. Da...dark guy :twisted: ...nice guy :twisted: . Dar e secundarul secundarilor...apare tar e rar si are o prstanta tare mica......dar imi place..are un are de Marylin Manson :twisted:

HIM? Da...sunt de aceeasi parere cu Diana....cam prea tars de par....mai ales cand devine mare cat Turnul Efel si cu 2 tipe pe umar...si alea din lemn ca el. :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Anonymous
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #47


Unregistered









buuun....am apucat sa vad 18 eps din sdk, deci ma consider in masura de o parere..
in primul rand, imi place la capitolul fete spider-girl:P(SI MIE)...apai..Sanzo ma distreaza intr-un hal..pacat ce nu e nush ce de personaj principal(faza cu "acum esti sotia mea?-Daca asa zici tu, da"-aprozimativ- imi place ca idee a spiritului de vasal, dar e si comica a draq)
bad dudes: Akira rulez, tipul ala musculos, cu inelele de pe mana e interesant, reuseste sa-i faca mai mult damage lui Kyo decat HIM(pacat ca e asa de loial fata de tipa aia mica si naspa)
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #48


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Cine-i Guestul? Sa stiu cu cine conversez :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #49


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Ma eu parcaoprisem posibiliattea Guest-ilor de a posta. Ce naiba? MA rog..o activez acuma..asa ca orici e..trebuie sa se inregistreze
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

e-Z
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #50


AnimeLover
***

Group: Members+
Posts: 103
Joined: --
From: Cluj
Member No.: 46
Points: 28
Gender:



well..se pare ca nu ai prea reusit sa stopezi guest phenomena..Eu am fost Guestul , desi tin minte ca m-am logat..
oricum, still watching SDK, inca nu am parerile finale..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

K-Dogg
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #51


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 23
Joined: --
Member No.: 158
Points: 2



Unul dintre serialele mele preferate... a fost foarte captivant! Chiar l-ash revedea! :) Super marfa oamenii, aproape totzi... pacat ca a tzinut atat de putzin! Shi pacat de putzinele tehnici ale lui Kyo... prea mult tras de par pt. Mumyu JinpuuRyu SatsujinKen... Mizuchi/Suzaku!! Probabil din cauza celor doar 26 episoade! Dar daca arata 2 tehnici pe episod, nici atunci nu era bine! :D
Anway, in the end, SUPER SERIALUL!!

(IMG:http://yagami2k.free.fr/kenav.jpg)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #52


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



K-Dogg nu multitudinea de tehnici conta. Desi devine monotona aceasta alegere de a ii da o singura tehnica este tipica culturi lor. De obicei samurai sau maestri de arte martiale nu se specializeaza pe mai mult de o tehnica.

Oricum de scur nu-i scurt de loc..e exact cat trebuie, de fapt mai putea sa mai scoata din ep.

P.S: cred ca postul asta trebuia sa-l faci la Discutii generale :D ..nu-i nimic..inveti cu timpul
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

K-Dogg
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #53


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 23
Joined: --
Member No.: 158
Points: 2



Hahaha, mda... avetzi f. multe sectziuni, ma incurc in ele... in principiu vroiam sa spun ca (cam :D) toate personajele sunt super!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #54


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



:D :D Hai ca nu-s asa de multe..sunt 3-4..aici. Oricum..mai dezvolta..spune care ti-a placut cel mai mult, de ce, care nu ti-a placut de loc..hai ca e moarte clinica pe aici..vreau si eu sa vorbesc cu cineva
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

K-Dogg
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #55


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 23
Joined: --
Member No.: 158
Points: 2



Cel mai mult? Pai depinde din ce p.d.v. ...
Ca look, aproape totzi... :D Ca tehnici, cam tot la fel, mai putzin Nobunaga... chestia aia cu copacu' mi s-a parut penibila! (Tenma Mukuroden, was it?) Ca voce, indiscutabil Kyo!
D.p.d.v. al caracterului Kyo, Kyoshiro shi Yukimura (parca Yukimura il cheama... nu mai shtiu, prea mult timp...)! Cam atat...
Ah, dintre 'enemies' cei mai marfa cred ca sunt Akira shi Hotarou! :D
(Acum imi mai aduc aminte caractere... :D) Shi pletosu' ala urat cu GOD pe fatza! :D :twisted:
Cam ashtia sunt din ce mai tzin eu minte!
Ashtept un reply rapid! :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Elf Princess
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #56


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 31
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 13
Points: 1



Preferatul meu e de departe Yukimura ... Pe langa faptul ca-si urmareste scopul pana la final, e si fain cum ii manipuleaza pe ceilalti (de fapt pe Kyo) si cum il asculta cei din grupul lui (nu mai stiu cum ii zice, l-am vazut acum vreo 2 luni si vorbesc din amintiri).

Kyo mi-a placut la-nceput, adica inainte sa fie in corpul lui Kyoshiro, cand era rau de rupea... N-am prea inteles cum de-a capatat ceva sentimente pana la urma, ca daca mi-amintesc eu bine din Kyoshiro nu fusese "taiata" decat dorinta de lupta :?: ... O sa-l mai vad din nou pt siguranta...

Si ca sa-nchei postul asta ;) ... Yuya nu mi-a placut de nici o culoare...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

K-Dogg
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #57


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 23
Joined: --
Member No.: 158
Points: 2



Yuya strica desenul!! Asha trebuia sa te exprimi! Ca sa itzi sara lumea in cap, in caz ca acel personaj ORIBIL(!!) are fani p-aici!
Lasa sa-mi sara mie! :D :twisted:
Ce urasc eu in anime-uri ca trebuie sa existe un astfel de personaj INFECT!! Nakoruru in SS... ma rog, nu mai mentzionez altele, imi e shi scarba sa aduc vorba de ele! Le shtitzi shi voi prea bine!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #58


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Si cand te gandesti ca Yuya este personajul feminin principal...au dat-o cam in bara...doar Scorpio a placut-o pana acum :D.
--facut corectura la nume....iar am fost cu mintea in nori...spuneti-mi si mie sa nu mai beau asa de mult-
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Elf Princess
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #59


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 31
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 13
Points: 1



Cel mai rau mi-a parut ca totusi Yuya ramane cu Kyo/Kyoshiro (sau cine anume o fi supravietuit)... Dintre cate super femei, care-l placeau/iubeau tocmai cu ea :( .

K-Dogg, nu mi-e teama ca-mi sare lumea in cap :D , don't worry.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

K-Dogg
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #60


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 23
Joined: --
Member No.: 158
Points: 2



Mda, pai sa shtii ca imi beau Cola foarte linishtit.... Da' prefer sa-mi sara mie lumea in cap! :D Sau trebuia sa spun NoOne? El fiind singurul fan al acelui personaj (din spusele Dianei) INFECT!! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 02:02 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |