Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

3 Pages < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Sync Jdorama, synchronized watching


Moonsparkle
post Feb 22 2010, 01:12 PM
Post #41


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



acuma iau primul episod si daca am noroc o sa ma uit mai tarziu la el si poate ma apuc si eu de serie daca imi place :) votez in schimb pt 2 sau 3 ep pe saptamana, cu 4 eu nu ma descurc ^^;;

vrea cineva sa se uite la Winter Sonata? or some other k-drama, it needs love too :P

@ kratozz, join this camp as well, join, join :D

ps: sankyu, koneko, for mentioning aznv. daca la alte serii au calitate mai buna ca la Yankee, it'll come in handy
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kratozz
post Feb 22 2010, 01:38 PM
Post #42


Asperger syndrome +1
******

Group: Members+
Posts: 755
Joined: 27-April 07
Member No.: 4.211
Points: 1.847
Gender:



QUOTE(Moonsparkle @ Feb 22 2010, 02:12 PM)

@ kratozz, join this camp as well, join, join :D



I know that the dark side is sweet, and has cookies :rolleyes: ... but i will remain strong to my 2D fetish and will not betray it :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

reenheart
post Feb 22 2010, 04:03 PM
Post #43


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 41
Joined: 6-December 08
Member No.: 8.008
Points: 103
Gender:



@Kratozz: you dun havta betray it. You can... complete it :D

okies, sa trecem la 3 episoade pe saptamana atunci. ^_^

Azi am terminat si cel de-al 4lea episod and I gotta say: I hate that Akane bitch X( actrita e buna, imi place cum isi interpreteaza rolul. Dar personajul...groar, man!

I reinterate the fact that Yoshimori is OWSUM! \o/ pe principiul "lupul isi schimba parul, dar naravul ba", ma bucur sa vad ca desi a ajuns profesor, n-a renuntat la anumite obiceiuri si gesturi tipice delicventilor (ce-i drept, mai temperate). It adds a little spice to his character XD tipu e foarte atipic pt un profesor si asta il face mai interesant de urmarit. Ultima scena dintre el si elevi e superb construita. Atat din perspectiva dialogului, cat si a relationarii: felul in care ii demasca pe faptasi, cum ii provoaca sa-si descopere si sa-si accepte singuri greselile, idk everything is just.. superb XD me likey likes!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Feb 25 2010, 11:34 AM
Post #44


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



yo, this is better than expected! :) primul episod sincer mi s-a parut cam sucky... male bondingul ala lacrimogen dintre Yoshimori si Tooru nu e tocmai pe gustul meu, but then the show started growing on me :P poate doar m-am obisnuit, dar a devenit chiar interesant, incepusem sa inteleg partea cu "might get addictive", pe cand la primul episod ma gandeam "why would I ever get addicted to this?"

Tooru arata ca o fata. daca i-ar prinde cineva codite jur ca nu l-as putea deosebi de o fata. in rest, personajele mi se par foarte cliseice pt japonezi, dar meh pentru asta tot ma prind un pic :P si da, Yoshimori joaca bine. vreo alta recomandare cu actorul asta?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Mar 7 2010, 09:32 PM
Post #45


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



mai oameni buni, voi nu va tineti de treaba :P parca azi se termina toata povestea, nu? daca nu mai posteaza nimeni, eu maine fac triple post cu ultimele 3 episoade + special :P

ce sa zic, pana acuma mi-a placut. daca iei in considerare ca e inspirat din realitate devii mai indulgent. oricum, personajele sunt simpatice si imi place ca orice problema apare, serialul tot are o nota pozitiva in final.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

chilly
post Mar 8 2010, 07:53 PM
Post #46


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 87
Joined: 2-February 10
From: Pitesti
Member No.: 9.442
Points: 46
Gender:



super serialu ... dupa primu ep nu credeam ca o sa-mi placa, abia intelesesem ce ar trebui sa se intample.
dar deh ... dupa un episod ramai curios sa vezi ce se intampla si in urmatoru, si asa ajungi la sfarsitu serialului fara nici un regret ca ti-ai fi pierdut timpu aiurea :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 12:05 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |