Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Duelanti Din Tm


Angelus
post Feb 8 2007, 08:24 PM
Post #1


Newbie
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 6-December 06
Member No.: 3.397
Points: 14
Gender:



Buna am creat acest topic sa vad daca is jucatori in timisoara si sa aflu daca stiti unde sau daca se pot gasi carti in timisoara, dar ma intereseaza numa cartile originale nu fakeuril ieftine. Fakeurile nu au informatie corecta despre carte si e plin de greseli de ortografie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Strawberry Ice
post Jan 3 2009, 03:51 AM
Post #2


~Aether.dth
**

Group: Members
Posts: 20
Joined: 1-November 08
Member No.: 7.854
Points: 56
Gender:



Ei bine, eu sunt din Timisoara. Dar nu ma mai duelez, prefer sa ma abtin, si asa nu am cu cine.
Dar nu iti pot spune de unde poti face rost de carti originale. Am vazut ca se gasesc foarte rar, de nu mai stiu eu unde, si acum mai deloc. S-a cam dus vremea... Eu le am de mult timp, originale si le pastrez. Cei drept, daca aflu promit sa iti spun. Asta e, doar daca le iei de altundeva, cel mai probabil din strainatate.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Gilgamesh00
post Mar 5 2009, 09:37 PM
Post #3


Newbie
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 5-March 09
Member No.: 8.432
Points: 5
Gender:



Gasesti la Diverta din Iulius Mall. Eu mi`am cumparat un Jaden Starter Deck si un booster de curand, ca de mult vroiam sa am un deck original, insa gasesti aceleasi deckuri si booster in fiecare saptamana si multe din noua serie 5D's. Eu pesonal nu sunt interesat de seria asta noua cel putin deocamdata. Mai erau acolo Syrus Starter Deck, Zombie World Structure Deck (din noua serie si cred ca singurul structure deck). Astea cu 40 de lei. Boosterele, atat din noua serie cat si din GX, la 10 - 15 lei, insa nici un deck/booster din seria originala. Doar un "Blast from the Past" (sau asa ceva). Si mai era, cred, o cutie de metal care continea vreo 5 boostere si o carte rara parca care costa 50 lei. Poate putin scumpe pentru unii dar macar se gasesc. Cred ca gasesti toate astea pe www.fantasygames.ro, ei se pare sunt cei care le importeaza.

Cat despre alti duelisti, n`am auzit dar ziceti`mi si mie daca se organizeaza ceva prin Timisoara.

Bafta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

DmonHiro
post Mar 5 2009, 10:51 PM
Post #4


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 620
Joined: 18-August 07
Member No.: 4.935
Points: 2.700
Gender:



Nu ca m-ar interesa foarte mult.....dar cuvantul pe care il cauti este "duelisti". "Duelanti" nu este un cuvant
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:30 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |