Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

4 Pages « < 2 3 4 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Appleseed 2004


Daianara
post Dec 26 2007, 01:40 PM
Post #61


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 352
Joined: 22-March 07
Member No.: 3.995
Points: 864
Gender:



Seen it yesterday&loved it! Mi-a placut la nebunie imbinarea dintre mediile CG si personajele cell-shaded. Fiind mai obisnuita cu jocurile am o oarecare experienta cu genul asta de abordare asa ca nu m-a deranjat absolut deloc. :D
Filmul este un action extrem de reusit, povestea nefiind deloc slaba cum se vorbea pe aici. I mean, e un action si totusi a reusit sa scoata un plot captivant care sa te tina in fata tv-ului sau monitorului pentru 1:45' cat dureaza filmul. It's not about what is the purpose of being (42?) sau filo mumbo jumbo dar e departe de a fi proasta sau slaba. Pe mine cel putin m-a surprins acel twist din poveste
cu virusul care nu e pentru bioroids ci pentru oameni. Si cat de crud si calculat a fost acel plan al batranilor, de a pune capat omenirii nu prin genocid ci simplu, aproape insesizabil la inceput, prin infertilitate.

Morala: utopiile nu exista? Sau nu rezista.
9/10 :) Fie si numai pentru faze de genul:
(IMG:http://img247.imageshack.us/img247/873/bscap0033cy8.th.jpg) (IMG:http://img165.imageshack.us/img165/9071/bscap0037qh5.th.jpg)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

brc35
post Mar 26 2008, 10:11 PM
Post #62


Newbie
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 16-March 08
From: Timisoara
Member No.: 6.399
Points: 14
Gender:



Am vazut si eu zilele astea si Appleseed 2004 si Appleseed ExMachina. Desi am citit diverse pareri despre acest film, mi-e mi-a placut la nebunie. Cum sunt fan de grafica 3D, roboti si tehnologie, eu consider aceste doua filme ca cele mai misto filme pe care le-am vazut in ultima vreme. Daca personajele ar fi fost tot desenate 3D cred ca ar fi aratat si mai misto. Dar si asa, filmele sunt tari: actiune, bataie, SF, roboti si tot tacamul care-mi place intr-un film SF.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages « < 2 3 4
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:26 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |