Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

5 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> KITE! Uncut ... interzis fara acordu parintilor :)


viky
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #21


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 42
Joined: --
Member No.: 128
Points: 2



QUOTE
CEL MAI MULT FAZELE DE BESTIALITATE SEXUALA

???
Poate sunt eu mai ciudata ..da care-s fazele alea ca nu le-am observat. Ce-am vazut eu au fost faze hentai normale ... desi ma irita ca pana si violate fetele se simt deosebit de bine. Mentalitate japoneza ....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

APoKLips
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #22


Magic of Rebuilding
******

Group: Members+
Posts: 862
Joined: 21-May 07
From: Cluj-Napoca
Member No.: 4.333
Points: 2.557
Gender:



8) You're right.... why is that?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #23


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



stiu ca nu tre sa postez aici,,dar cine poate sami dea si ime kite???{seria}raman ff dator!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #24


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



bestialitate. :shock: In KIte Unde..!!??...inseamna ca esti adepta de soft and mushi sex...eu am simtit si o mica placere din partea lui Sawa pe ici pe colo in scenele alea de impotrivire simulata....mie mi s-a parut invers...Bestia insetata de singe era Sawa iar saracu era polititstu...vai de "cocoselu" lui...pt ca a incasat-o urit de tot... :twisted: ...ma bucur ca l-a nimerit exact unde trebuia.... :twisted:
PS:apropo Whip.semnatura ta....e sado pur...ntz ntz...stranii mai sunt fetele in ziua de azi.....chiar ma extermini daca te ating.... :!: :?: ...trebuie sa stabilim cine e dominatoru pe aici..imi pierd locu....damn
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #25


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



QUOTE
cine poate sami dea si ime kite???{seria}


Nu exista serie...e doar un film in doua versiuni (cut si uncut).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SebyTheDragon
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #26


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.143
Joined: --
From: Heavenly Land of the Dragons
Member No.: 19
Points: 2



E adevarat....fazele de hentai sunt chiar bine facute...dar poate s-a referit..la relatiile sexuale de cand era ea mica..imediat dupa ce iau murit parinti!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Urfe
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #27


Veteran
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.111
Joined: --
From: Brasov
Member No.: 23
Points: 548
Gender:



Eu nu inteleg de unde pasiunea pentru scene cu minori. Pe de-o parte, in 'Now and Then, Here and There', pe multi i-a socat, dar in 'Kite' eset 'good stuff'.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

viky
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #28


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 42
Joined: --
Member No.: 128
Points: 2



Urfe..parca incercase Sid sa explice misterul asta pe undeva .. eu una sunt de acord cu ce-a zis el pe acolo. In Now&Then.. nu s-au axat pe hentai ci pe uratenia lumii ...eu una prefer 30 de hentaiuri (si nu imi plac toate) decat sa ma mai uit odata la Now&Then ... desi cred ca nu ar mai avea acelasi impact.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SebyTheDragon
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #29


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.143
Joined: --
From: Heavenly Land of the Dragons
Member No.: 19
Points: 2



Viky...nu cred ca stii ce zici.....nus ce e cu Now and then...pt ca inca nu l-am vazut ..desi il am de mai bine de un an..Nu te pune cu hentaiurile....uni creatori...sunt chiar dusi cu pluta...incearca sa vezi toata seria cool devices...sau Ep 5 din Night shift nurses!!!...sau de ce nu chiar Bible Black!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #30


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Nu stiu de ce comparati Now and then, here and there cu Kite. Singura asemanare pe care o vad eu este expunerea realitatii dure, altceva nu prea. Now and then nu are nici scene hentai si nici cu asasini platiti :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Urfe
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #31


Veteran
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.111
Joined: --
From: Brasov
Member No.: 23
Points: 548
Gender:



In primul rand, da, nu se compara. Ma refeream insa la ceea ce tine de sex si minori... cum in anumite situatii poate parea interesant si excitant, cand in realitate este numai ceva bolnav si greu de digerat.

Oricum, sunt pe langa cu subiectul, asa ca tac.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Whip
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #32


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 179
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 42
Points: 71
Gender:



Sawa, catea mica da... . Nu pot sa zic ca ii placea sa i-o T... ala tot timpul!!!! Dar eu tot nu am inteles de ce il omoara pe Oburi, m-am cam ofticat!! Si el se batea foarte bine!!! :cry:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Il_Palatzzo
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #33


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 67
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 27
Points: 2



nu mi-a placut deloc...chiar m-a lasat rece...hm..parti bune? poate designul personajelor..dar nu prea...oricum...nu mi-a placut...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SebyTheDragon
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #34


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.143
Joined: --
From: Heavenly Land of the Dragons
Member No.: 19
Points: 2



...Mda..tocamai la vizionat o colega....si uite cu ce idee mi-a venit...Era super fericita..nu avea nici o treaba..Happy ending pt ea...Daca la impuscat..asta nu inseamna automat ca el a si murit..nu???
Io am ramas masca..si am zis...Ok..asta e un pct de vedere pe care nu l-am mai vazut...si daca stau sa ma gandesc...nu arata nicaieri..ca l-au ingropat sau ca l-a luat salvarea!!!

Aste e Night..nu toti avem aceleasi gusturi...oricum eu am vazut kite pe la inceput..si sincer e animele care m-a socat cel mai mult!!!Pt mine e o opera de arta!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Il_Palatzzo
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #35


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 67
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 27
Points: 2



posibil...poate pt. ca l-am vazut dupa o groaza de anime care m-au gadilat extrem la simtamintele artisitce :D :D :D ... oricum... socant nu e... mai socant e ep26 din Excel Saga (cine stie cunoaste ...da...sunt obsedat de serialul asta)...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

viky
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #36


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 42
Joined: --
Member No.: 128
Points: 2



QUOTE
Sawa, catea mica da...
Asta este o descriere pe care inca n-am mai intalnit-o. Nu mi se pare ca fata este extraordinar de rea sau egoista ca sa merite asa o clasificare. Ea face ce trebuie ca sa supravietuiasca si sa se razbune. Poate ca nu e cea mai "virtuoasa" modaliate, dar nici nu a avut multe optiuni. Bineinteles putea sa moara, dar cum ramanea cu razbunarea?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

morebla
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #37


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 236
Joined: --
From: iasi
Member No.: 24
Points: 123
Gender:



Oburi a murit ca sa salveze animeul de la mediocritatea unui action-hentai in care se sfideaza toate legile ( gravitatia , bunul simt :lol: ) si ca sa-i oftice pe tipii ca tine Whip care doresc ca genul mai sus mentionat sa aiba un final fericit :P .
Cat despre faptul ca Sawa este o catea mica da... vomita :?: ( nu am prea pricipit partea asta ) aici tre sa incerci sa privesti lucrurile din mai multe puncte de vedere ; de exemplu daca te iei dupa ce spun dragii nostri manelisti (barbati advarati nu abureala :lol: ) toate fetitele o vor pe la ... ( sunt sigur ca cunosti cntinuarea ... a fost si se pare ca inca este la moda) , Sawa nu face decat sa se comporte normal ... din fericiri mai sunt si alte puncte de vedere care pot fi exploatate pana ajungi sa-ti faci o imagine de ansamblu :roll:

Acum o sa postez si parerea mea despre Kite , parere pe care am mai postat-o si cu alta ocazie insa cum nu mi-am schimbat-o nu are sens sa postez altceva .

QUOTE
Insa , pentru ce mi-a placut acest anime este:



\"este o poveste sumbra care se termina sec si-ti lasa un gust amar. Nu exista nici un detaliu care sa te duca cu gandul la ceva placut \"


Cred ca in asta consta \"farmecul\" acestui anime ; sentimentul sumbru ,degradant care te insoteste pe tot parcusul filmului , dezvaluindu-ti o lume bolnava ,malefica, putreda ,care distruge inocenta iar finalul sec si degradant nu-ti lasa nici o usita de scapare ci ,te afunda si mai tare in putreziciune.
Cred ca acest anime ne impinge spre o realitate obscura ( realitatea e mult mai rea), de care incercam sa uitam ,dar ea este acolo si daca nu o recunoastem ,ne va devora

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SebyTheDragon
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #38


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.143
Joined: --
From: Heavenly Land of the Dragons
Member No.: 19
Points: 2



QUOTE(blablabla)
Oburi a murit ca sa salveze animeul de la mediocritatea unui action-hentai in care se sfideaza toate legile ( gravitatia , bunul simt  



Parerea ta!!..nus cate hentai action ai vazut tu :roll: ...dar io am vazut destule...si in nici un caz nu le consider mediocre pe toate...iar Kite...pt ca are o scena de sex..tu il consideri hentai...hmm..Io as zice sa iti revizuiesti pct de vedere! In nici un caz nu e mediocru filmul..simplu fapt ca se vorbeste..si a fost vizionat de destul de multi dintre noi e un exemplu...!! ;)
La faza cu legile...se pare ca nu ai vazut Charlie's Angels 2...acolo sa vezi sfidari de orice tip...Kite e mic...crede-ma!!! ;) !!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

morebla
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #39


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 236
Joined: --
From: iasi
Member No.: 24
Points: 123
Gender:



Man , daca ai fi trecut peste partea in care faceam si eu o gluma relativ la oftica lui Whip in legatura cu moartea lui Obori ai fi vazut parerea mea despre acest anime ; ai fi vazut ca il consider un anime interesant , profund si , in nici un caz , nu il consider un hentai . Cat despre sfidarea legilor gravitatiei ... aici am dreptate :) .
Majoritatea hentaiurilor sau action-hentaiurilor pe care le-am vazut sunt mediocre ( doar daca gasesti interesanta secventa in care o gagica cu sani enormi este siluita de un monstru imens cu multe "chestii" ), in afara de unul pe care l-am pus si pe cd ; e posibil sa mai fie si altele interesante mai ales ca experienta mea in aceasta ramura a anime-urilor este extrem de saraca :roll: ( incomparabila cu a ta ;) )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Whip
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #40


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 179
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 42
Points: 71
Gender:



De exemplu si Ikkitousen are faze din astea cum le ziceti voi " hentai", si sunt mai agreabile...daca asta este cuvantul potrivit... La astea ma mai uit!!! dar Kite este si va ramane sub orice critica cel care m-a lasat cu gura deschisa de uimire, la ceea ce ma uitam!!!
Acum spuneti voi care se uita cu placere :? la Kite!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:41 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |