Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Hi There, membru nou


bluhelios
post Nov 3 2007, 05:52 PM
Post #1


The Daydreamer
***

Group: Members+
Posts: 150
Joined: 3-November 07
From: Baia Mare\Cluj-Napoca
Member No.: 5.485
Points: 1.202
Gender:



Buna, ma numesc Alin, sunt din Baia Mare. Sunt student in Cluj in anul 2. Am inceput sa urmaresc anime pe RTL II ca mai apoi, acum 3 ani, sa ma bucur de avantajele pe care le ofera internetul :P.
Seriile mele preferate sunt Chobits, Honey and Clover, Saikano, Air, Full Metal Alchemist. Despre site nu pot sa spun inca mai nimic,dar din ce am vazut pana acum, nu cred ca voi fi dezamagit :).
Poate ca ar trebui sa mai spun cate ceva despre mine. Imi place natura, cerul albastru imaculat, cartile lui Haruki Murakami, sahul(desi nu am mai jucat de ceva vreme), ceaiul.A si sa nu uit: RPG-urile.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ady
post Nov 3 2007, 09:32 PM
Post #2


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 36
Joined: 21-October 07
Member No.: 5.396
Points: 95
Gender:



pai bun venit, iti urez distractie placuta,happy posting si sper sa'ti faci cat mai multi prieteni

P.S te asigur ca nu vei fi dezamagit de site ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

sailorcorvus
post Nov 3 2007, 09:44 PM
Post #3


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 436
Joined: 25-November 06
From: Cluj-Napoca
Member No.: 3.338
Points: 716
Gender:



Bine ai venit Alin , sper sa te distrezi de minune aici .
Spor la posturi si iti sper sa iti petreci clipe de neuitat aici .
Clujul traieste .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinju
post Nov 4 2007, 01:58 AM
Post #4


pearl of anime-club...
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 959
Joined: 12-May 06
From: cluj-napoca
Member No.: 2.541
Points: 2.240
Gender:



*hug* look who's here!!! membrul meu favorit din love squad e acuma si pe anime-club! bine ai venit si sper sa fii un membru activ, pt ca stiu ca ai multe de spus.

welcome! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Love-chan
post Nov 4 2007, 02:17 AM
Post #5


~Yaoi supporter~
****

Group: Members+
Posts: 393
Joined: 25-May 07
From: Iasi
Member No.: 4.354
Points: 756
Gender:



Bine ai venit pe Anime-Club, cel mai tare forum anime-manga din Romania, un loc cu oameni minunati si mii de prieteni gata sa te intampine cu bratele deschise!

Hm, Love Squad, huh? Cunosc pe cineva din History Squad ^_^ Daca o cunosti pe Shinju esti norocos, noi cei de pe aici stam la coada s-o vedem live :lol: Si mai stai si in Cluj, orasul pe care, mai nou, il numesc Tokyo-ul Romaniei ;) Imi plc la nebunie anime-urile insirate de tine acolo :P , dar lista e mica asa ca vizionare placuta in continuare si happy posting!

Take care...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

aldonza
post Nov 4 2007, 03:11 AM
Post #6


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 198
Joined: 20-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 2.027
Points: 432
Gender:



Neata si Bine ai venit la noi ! :P
Nu prea dau eu pe la membri noi, dar cand avem de-a face cu un membru al love squad-ului nu se poate sa nu-i facem o primire calduroasa. :P
Dragute anime-uri ai in lista si ceea ce am remarcat ...cartile lui Haruki Murakami. :wub:

Iti urez o lunga si placuta sedere pe aici si sa ne auzim cu bine. :P

Happy happy posting . :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Zuzi
post Nov 4 2007, 04:17 AM
Post #7


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 95
Joined: 6-September 06
Member No.: 2.963
Points: 103
Gender:



Neata iti zic si eu :)

Bine ai venit si sper sa te simti bine pe la noi :) :)

Si ca de obicei : Happy Posting :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

bluhelios
post Nov 4 2007, 02:34 PM
Post #8


The Daydreamer
***

Group: Members+
Posts: 150
Joined: 3-November 07
From: Baia Mare\Cluj-Napoca
Member No.: 5.485
Points: 1.202
Gender:



QUOTE(venus_love02 @ Nov 4 2007, 02:17 AM)
Bine ai venit pe Anime-Club, cel mai tare forum anime-manga din Romania, un loc cu oameni minunati si mii de prieteni gata sa te intampine cu bratele deschise!

Hm, Love Squad, huh? Cunosc pe cineva din History Squad ^_^ Daca o cunosti pe Shinju esti norocos, noi cei de pe aici stam la coada s-o vedem live :lol: Si mai stai si in Cluj, orasul pe care, mai nou, il numesc Tokyo-ul Romaniei ;) Imi plc la nebunie anime-urile insirate de tine acolo :P , dar lista e mica asa ca vizionare placuta in continuare si happy posting!

Take care...
*



Well, nush daca era in gluma sau nu :D, dar lista nu e chiar asa mica. Alea sunt absolut preferatele mele. Nu spun ca am vazut multe pentru ca am vorbit cu oameni care au vazut infinit mai multe cam mine dar ca sa iti faci o impresie corecta cam asta ar fi lista la ce am vazut:

Chobits,Honey and Clover, Fate Stay Night, Hoshi no koe, X, Samurai 7, The Melancholy of Haruhi Suzumiya,
Wonderful Days, Peace Maker, FLCL, Cowboy Bebop, Tenjou Tenge, Bakuretsu Tenshi, Blue Gender, Ninja Scroll, Appleseed,Full Metall Panic, Noir, Hellsing, Trigun,Fruits Basket,Tokio Godfathers,Naruto,Dragonball Z,Samurai x, Princess Mononoke, Nausica of the Valley of the wind, Ghost in the shell 1 and 2,Neon Genesis Evangelion, Full Metal Alchemist,Ouran highschool host club, Howl's moving castle, Tsubasa Chronicle,Air,Gundam seed, Gundam seed destiny,GunXSword,Kiddy Grade, Aika,Najica, Mai Hime,Candidate for Goddess,Claymore,Samurai Champloo,Green Green,Detective Conan,Slayers, Slayers Next
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Love-chan
post Nov 4 2007, 05:28 PM
Post #9


~Yaoi supporter~
****

Group: Members+
Posts: 393
Joined: 25-May 07
From: Iasi
Member No.: 4.354
Points: 756
Gender:



QUOTE(bluhelios @ Nov 4 2007, 04:34 PM)
Well, nush daca era in gluma sau nu :D, dar lista nu e chiar asa mica. Alea sunt absolut preferatele mele. Nu spun ca am vazut  multe pentru ca am vorbit cu oameni care au vazut infinit mai multe cam mine dar ca sa iti faci o impresie corecta cam asta ar fi lista la ce am vazut:

Chobits,Honey and Clover, Fate Stay Night, Hoshi no koe, X, Samurai 7, The Melancholy of Haruhi Suzumiya,
Wonderful Days, Peace Maker, FLCL, Cowboy Bebop, Tenjou Tenge, Bakuretsu Tenshi, Blue Gender, Ninja Scroll, Appleseed,Full Metall Panic, Noir, Hellsing, Trigun,Fruits Basket,Tokio Godfathers,Naruto,Dragonball Z,Samurai x, Princess Mononoke, Nausica of the Valley of the wind, Ghost in the shell 1 and 2,Neon Genesis Evangelion, Full Metal Alchemist,Ouran highschool host club, Howl's moving castle, Tsubasa Chronicle,Air,Gundam seed, Gundam seed destiny,GunXSword,Kiddy Grade, Aika,Najica, Mai Hime,Candidate for Goddess,Claymore,Samurai Champloo,Green Green,Detective Conan,Slayers, Slayers Next
*



Wow...era miezul noptii spre dimineata :lol: si de asta....hm, nice list! Felicitari si la mult mai multe ;) ca tot nu-s de ajuns (sa nu intelegi gresit, eu n-am vazut mai multe decat tine dar vreau sa vad tot :lol: ) si din ce ai scris tu acolo ajung la aceeasi concluzie cu Shinju: ai multe de spus, deci nu te mai retin si iti urez inca o data traditionalul happy posting :)

Take care...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Nov 4 2007, 09:09 PM
Post #10


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



Bine ai venit bluhelios. Ma bucur ca ai ajuns pe a-c, am auzit o poveste faina despre Saikano si vizionarea lui intr`o noapte alba si nedormita :P Btw, Saikano e o serie super, eu am vazut`o cu inca 2 animiste de pe acest forum intr`o noapte alba si nedormita ;) .. asa ca astept pareri la topicul aferent, unul f discutat de altfel.
In rest, distractie placuta pe forum si ne vedem p`aci ^^.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

anbu_sharka
post Nov 4 2007, 10:40 PM
Post #11


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 36
Joined: 24-October 07
Member No.: 5.421
Points: 97
Gender:



salutare de la un alt fan al ceaiurilor :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Daianara
post Nov 5 2007, 01:08 PM
Post #12


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 352
Joined: 22-March 07
Member No.: 3.995
Points: 864
Gender:



Nici eu nu prea dau pe la sectiunea asta (nu prea cred ca mi se cade mie sa urez bun venit candva cand si eu sunt "relativ" noua si inca cu atatea de invatat. Insa vreau sa te salut, Bluhelios, asa ca de la un clujean pasionat de anime la altul. :D Ce RPG-uri ai jucat (games are my primary hobby, then comes anime)? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinigami Kid
post Nov 5 2007, 06:19 PM
Post #13


epic user
****

Group: Members+
Posts: 428
Joined: 28-February 07
From: Cluj-Napoca
Member No.: 3.873
Points: 985
Gender:



Hai Aline ca toata lumea se ingramadeste sa iti zica salut :lol: , asa ca dau si eu pe aici sa iti urez bun venit :).

Nu stiam ca ai vazut atatea animeuri, pe acolo prin lista ta sunt si cateva care sunt si pe lista mea de fav :rolleyes: .

Si acuma off topicurile :)

venus_love02 - Mii de multumiri pt reclama, si nu prea imi vine sa cred ca stati la coada sa o vedeti pe Shinju-chan, lucky lucky Shin-chan.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

bluhelios
post Nov 5 2007, 09:40 PM
Post #14


The Daydreamer
***

Group: Members+
Posts: 150
Joined: 3-November 07
From: Baia Mare\Cluj-Napoca
Member No.: 5.485
Points: 1.202
Gender:



QUOTE(Daianara @ Nov 5 2007, 01:08 PM)
Nici eu nu prea dau pe la sectiunea asta (nu prea cred ca mi se cade mie sa urez bun venit candva cand si eu sunt "relativ" noua si inca cu atatea de invatat. Insa vreau sa te salut, Bluhelios, asa ca de la un clujean pasionat de anime la altul. :D Ce RPG-uri ai jucat (games are my primary hobby, then comes anime)? :)
*




Am jucat de exemplu Neverwinter Nights + addons
si are un story incredibil, plus Diablo 1,2,LOD, Sacred, Dungeon Siege( nu pot sa spun ca mi-a placut),Conquer online( ar intra la mmorpg nu? :P), Baldur's Gate un pic, ceva Morrowind (am pierdut cd-urile pe undeva si nu mi-am mai facut timp sa le caut...comoditatea asta) si cred ca mai sunt vreo 2, nu imi vin acum in minte
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:39 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |