Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

6 Pages « < 3 4 5 6 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> brolly


Lucifer
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #81


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 136
Joined: --
From: Hell
Member No.: 124
Points: -10
Gender:



...pai...m-am gandit la ce zici tu, si uite care-i faza: Buu a fost omorat fiind bagat in interiorul unei Genkidame, and beleive me, it's hot in there.....nici cenusa n-a ramas din el....
Buu era facut din cauciucul ala care nu putea fi distrus prin metode conventionale......Brolly nu stia, oricum, decat sa dea pumni si valuri de energie fara nici o tehnica........cred ca ar fi avut dificultati la Buu pentru ca Buu trebuia sa fie transformat in non-materie ca sa fie omorat....nu trebuia sa ramana NIMIC din el.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #82


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



si din galaxia de sud a mai ramas ceva dupa ce sa jucat brolli cu ea???nu a ramas nimik,iar la powerul lui{my ki is geting stronger}nu era nevoie de nulta tehnica!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

LSsjBrolli
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #83


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 20
Joined: --
From: Piatra Neamt
Member No.: 34
Points: 2



partea cu ultra/hyper este faptul ca unele site-uri denumesc forma in care era brolli in filmul 8 hyper pentru ca arata ca USSJ dar avea o viteza mult mai mare.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #84


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



hyper,ultra ce conteaza????e mare si puternic,nimik nui pate sta in cale!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #85


Unregistered









Scuzati-am ca intervin asa subit, dar 'ultra' si 'hyper' CE?Super saiya jin?Ma indoiesc, pentru ca hyper nu exista, iar Brolly nu putea fi ultra, pentru ca un ultra este mult prea lent in miscari, iar Brolly nu este nici pe departe len.
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #86


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



sethi-kun..iti recomand sa vezi filmul8..si ai sa observi cum brolli dintrun''cal'' ajunge sa sie de 4 ori mai lat!!!din normal e ssj1 forma 1 apoi ssj1 forma 3{ultra sau hyper}in cazul lui nu a cresut doar powerul si masa musculara ci si viteza{e legendar ce draq!}
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lucifer
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #87


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 136
Joined: --
From: Hell
Member No.: 124
Points: -10
Gender:



Da, asa stiu si yo......toti cand se faceau ultra ssj le crestea puterea la nivelul unui ssj 2, dar viteza ramanea la stadiul de ssj 1, exceptie facand Brolly, care cand se facea ultra ii crestea si viteza la nivelul de ssj 2.....
Ma rog, asta ar insemna ca Brolly n-ar mai avea nevoie sa se faca ssj 2....oricum mi se pare ca nici nu se face.......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #88


Unregistered









Ma, deja asta e prea de tot! :twisted: M_Vegita, imi pare rau ca am zis de tine ca esti spammer, ved ca se poate muult mai rau! :twisted: Lucifer si Bejiita, nu-i asa ca voi mergeti impreuna in icafe ca sa vorbiti pe forum?Unul posteaza ceva, altul dupa el, si tot asa :twisted: Si v-am mai spus saptamana trecuta ca nu e bine ce faceti!Daca te uiti la topicurile astea, vezi numai dialoguri intre voi.Thread-ul DBZ a ajuns de rahat(scuzati expresia)...
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #89


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



ma!postati draq despre brolli sau nu mai postati de l;oc!!!a ajuns topicul asta loc de discutie despre spam????parca este un topic unde se vb despre asta!!lasatio moarta!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #90


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Bejiita, te-ai suparat pe mine cand ti-am spus ca faci spam, si am zis ca o s-o las mai moale si ca n-o sa mai sar asa! Dar ma enervezi deja! Sethi are dreptate ...
Chiar n-aveti ce face :sunteti la calculatoare alaturate si tot intre voi stati de vorba pe forum,ca deh ,asa se ajunge Sensei!!
Rusinica!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #91


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



ma da voi vad ca nu intelegeti si pace!!!nu mai postati deaiurea !!!facetiva un topic unde sa va scoateti ochii!!!!un aici!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #92


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Bejita,Lucifer,mie mi-a ajuns o atentionare ca sa ma vindec de spam.Nu cred ca mai puteti gasi la mine ceva care sa fie spam prin definitie de cand am intrat.Calmati-va si extindeti putin ideile alea.O discutie personala nu prea-si are locul aici.Daca spuneti ceva despre Brolly,spuneti concret si argumentat.

Acum Brolly:mie mi se pare logic ca Brolly sa aiba o forma personala,acea "hyper" SSJ,doar e legendar.Nu cred ca un alt SSJ putea sa-si mareasca masa musculara in acel hal fara sa sacrifice viteza de reactie sau de miscare.Chiar si Cell o da in bara cu faza asta.
Si ideea cu Brolly,a good guy,e cel putin tembela,fara nici o suparare.A fost conceput ca BAD GUY EXTRORDYNIRE(stiu,am gresit dar n-am chef sa corectez) si nu cred ca ar iesi ceva diferit de KAKAO.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #93


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Tembela?...poate.Da,cred ca ai dreptate! E ridicola ideea ! Brolly era sayia-jinul legendar , era cruzimea si ura intruchipata.
Nu cred ca ar fi trecut de partea cealalta nici de-al draq(sorry!) .
Ii placea prea mult sa distruga si sa omoare tot ce-i statea in cale.
Dar totusi nu m-am putut abtine sa nu ma intreb ce s-ar fi intamplat daca ajungea a good guy.Raspunsul mi-a venit imediat(cu putin ajutor de la Bejiita si Lucifer):Brolly ar avea grija singur de planeta iar ceilalti ,in lipsa oricarei alte ocupatii ar trai o viata normala ,anosta ,care pe noi fanii anime ne dezgusta,si ne-am baga picioarele in el de serial!
Asa ca e mai bine ca baietii buni i-au venit de hac!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #94


Unregistered









Brolly nu poate fi good guy.Nu e conform adn-ului sau.in stele scrie ca Brolly s-a nascut pentru a fi personajul principal dintr-o seriew de filme naspa.Un alt scop de-al sau este sa va dea voua idei pentru discutii si mie pentru critici :D
Go to the top of the page
+Quote Post

CS-LAND
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #95


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: --
Member No.: 55
Points: 11



aoleo mangaboy acum in toate posturile tre sa iti incluzi situ tau? Macar fa ca mine si pune-l la signature....And stop spamming all!
-Back To Topic-
Asa, anyway.. Brolly... am citit pe un site, numele original al lui Brolly, in japoneza, e Burori right?
Va imaginati Brolly SSJ3? Ce putere ar avea? :shock:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #96


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Nu cunosc powerlevelul lui Brolly SSJ,oricum e urias.Ca SSJ 3 cred ca ar avea puterea egala cu forta gravitationala a unei stele clasa mare.Ideea e ca ar arata ca un neanderthal care a luat steroizi.Daca la SSJ are o masa musculara imensa,nu stiu cum ar mai reusi sa se iste ca SSJ 3,sa nu mai vorbim de Ultra SSJ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CS-LAND
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #97


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: --
Member No.: 55
Points: 11



cyber nu sunt de aceeasi parere. In plus, din cate stiu eu brolly era ussj in filmu 8. Si daca te gandesti bine, nu e mare diferenta la corpul lui Goku cand e ssj fata de cand e ssj3 (ma refer la muschi). Deci Brolly ar arata kiar mai nemusculos... da cu par mare... si la fel cu arcadele.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #98


Unregistered









Nu, nu cred.Intodeauna vor exista personaje mai puternice decat altele.Gandeste-te numai la One Star Dragon din GT...crezi ca era mai tare ca Brolli?Pe ce te bazezi?
Go to the top of the page
+Quote Post

CS-LAND
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #99


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: --
Member No.: 55
Points: 11



Eh pey nu pot sa zik. Probabil ca fara bile (absorbite) nu era mai tare. Da cu bilele abosrbite era :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #100


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



sunt de acord cu cs-land la faza asta ...li shen long era mai tare ca brolli {dupa ce a absorbit bilele},dar brolli nu a trecut de ssj2...daca era ssj3....era posibil sa o ia li shen long....parerea mea :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages « < 3 4 5 6 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 07:56 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |