Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

9 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> One Piece - With Spoilers (manga + Anime)


spyderverr
post Sep 18 2009, 02:12 PM
Post #21


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 734
Joined: 20-September 06
Member No.: 3.019
Points: 1.832
Gender:



QUOTE(Baka man @ Sep 18 2009, 01:04 PM)
Episodul 418 nu a iesit deja? Ca parca l-am vazut pe undeva :| Stiu ca m-a mirat faza, nu ma asteptam sa apara asa devreme, ca e inainte de orar.
*



cred ca ai vazut postul lu' tatakai; ca el a incurcat numarul episoadelor:

QUOTE(tatakai @ Sep 14 2009, 02:23 AM)
Nu de mult ce a iesit episodul 418, destul de interesant...
*



418 apare abia pe 20.09.2009. ultimul episod aparut a fost 417, pe 13.09.2009.

QUOTE(Baka man @ Sep 18 2009, 01:04 PM)

Interesant ar fi sa intre si Ace in actiune, chiar daca e cam slabit. Sunt convins ca tot ar face ravagii. Sau Blackbeard... el nu a avut inca nici un cuvant de spus si mai ales dupa faza cu Impel, actiunile sale stau sub semnul intrebarii.
*


de ace nu stiu, dar blackbeard e posibil sa-si faca aparitia, se presupune ca-i shichibukai, nu?
in plus, are un membru nou in echipaj. is curios ce-i de capul lui...

CODE
418: The Nakama`s whereabouts: Weather Science and Karakuri Island! (20.09.2009)
419: The Nakama`s whereabouts: The Island of huge Birds and the pink Garden! (27.09.2009)
420: The Nakama`s whereabouts: The island-connecting Bridge and man-eating Plants! (04.10.2009)

concluzie: o s-o cam lungeasca cu episoadele astea ceea ce-i un lucru bun ca in coperti n-a fost prezentata cine stie cum aventura celorlalti membri strawhat. :D

PS: costum mai stupid decat asta n-a avut niciodata luffy. :lol:

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Sep 18 2009, 05:02 PM
Post #22


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



Nup, n-am citit postul lui Tatakai, sau mai bine zis nu din cauza aia am spus ca a aparut 418. L-am vazut pe un site de anime, daca mai dau iar de el iti dau un pm sau iti las un mesaj pe mess.

Bine ca mi-ai amintit de noul membru din echipajul lui Blackbeard. Sunt foarte curios ce putere o fi avand. Cred ca e tot un devil fruit user, ca altfel, ca simplu spadasin cum a fost prezentat pana acum, nu prea vad cum se batea cu warden-ul ala si norii lui de otrava si sa-i fie egal. Si nu prea il vad nici sa foloseasca haki ca parca prea se strang multi.

Costumul lui Luffy nu era chiar asa stupid. Mai stupid a fost in Skypea cand avea bila de aur atasata de picior. Iar cel mai misto costum este, desigur, cel de Afro Luffy :>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

spyderverr
post Sep 18 2009, 09:58 PM
Post #23


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 734
Joined: 20-September 06
Member No.: 3.019
Points: 1.832
Gender:



QUOTE(Baka man @ Sep 18 2009, 06:02 PM)
Si nu prea il vad nici sa foloseasca haki ca parca prea se strang multi.
*


daca mai apare inca unul cu haki pe urmatoarele doua insule deja o s-o dea in dragon ball. super saiyan anyone? :D nu ca nu mi-a placut conceptul (tot de ssj vorbesc), (/ssj end) da' nu vreau sa rasara, ca ciupercile dupa ploaie, haki la fiecare personaj in the new world.

QUOTE(Baka man @ Sep 18 2009, 06:02 PM)
Costumul lui Luffy nu era chiar asa stupid. Mai stupid a fost in Skypea cand avea bila de aur atasata de picior. Iar cel mai misto costum este, desigur, cel de Afro Luffy :>
*


afro folosise in arc-ul davy back, da' de bila din skypiea nu-mi aduc anime... care to share a picture? :D

pana acum avem:

(IMG:http://i43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Other/th_LuffyAfro.png) (IMG:http://i43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Other/th_04.png)

+ costumul (bila sau ce-o fi... :lol:) de care zice baka man + costumul din arc-ul thriller bark pe care nu-l gasesc. se pune si costumul facut de amazoance? :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Sep 18 2009, 11:09 PM
Post #24


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



Deocamdata nu gasesc imaginea cu bila in manga, o sa caut in anime maine.
Ma mir ca nu iti mai amintesti. Era o bila masiva de aur, topit initial, pe care i-o "atasase" Enel de picior (parca). Tin minte ca il impiedica se urce pe vrej din cauza ca era prea masiva.
Doesn't ring any bell?

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

shobo
post Sep 20 2009, 10:32 AM
Post #25


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 106
Joined: 14-December 06
Member No.: 3.439
Points: 330
Gender:



Am citit manga de 3 ori si urmeaza a 4-a oara,devine mult prea interesanta.:)
Cred ca numarul urmator il voi citi si de mai multe ori.

Ce ziceti mai apare si Shanks dupa ce a mai venit Luffy cu intariri?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

lutzuu
post Sep 20 2009, 11:56 AM
Post #26


Gomu Gomu no Baka
**

Group: Members+
Posts: 97
Joined: 10-December 06
From: Bucuresti
Member No.: 3.419
Points: 273
Gender:



nu cred ca Shanks o sa apara,nu e locul si momentu ca sa se intalneasca cu Luffy
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BotoseL
post Sep 22 2009, 01:15 PM
Post #27


Fluffy!
**

Group: Members+
Posts: 90
Joined: 24-November 06
From: Romania, Bucuresti
Member No.: 3.328
Points: 213
Gender:



Shanks daca isi permite sa se ia la harta cu White Beard atunci e destul de puternic. Eu zic ca o sa apara, dupa ce o sa se cam termine cu piratii de acolo. Ace nu trebuie sa moara zic eu, altfel lucrurile se vor complica. Luffy o va lua razna rau.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Sep 22 2009, 02:21 PM
Post #28


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



QUOTE(BotoseL @ Sep 22 2009, 01:15 PM)
Shanks daca isi permite sa se ia la harta cu White Beard atunci e destul de puternic. Eu zic ca o sa apara, dupa ce o sa se cam termine cu piratii de acolo. Ace nu trebuie sa moara zic eu, altfel lucrurile se vor complica. Luffy o va lua razna rau.
*



Nah, nu are cum sa moara un personaj ca Ace intr-un manga/anime ca One Piece.
Iar Shanks normal ca e puternic, doar a facut parte din echipajul lui Gol D. Roger si e unul dintre cei 4 yonkou deci puterea sa, cel putin ca pirat, e similara cu cea a lui Whitebeard. Acum, din cate am inteles, a ramas sa il opreasca pe unul dintre ceilalti yonkou sa il atace pe Whitebeard.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

shobo
post Sep 22 2009, 11:30 PM
Post #29


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 106
Joined: 14-December 06
Member No.: 3.439
Points: 330
Gender:



Nu stiu care e al 4-lea younkou cei 3 cunoscuti sunt Shanks,Whitebeard si Teach de al 4lea stie cineva ceva care e.Nu imi aduc aminte sa se fi mentionat de el pana acuma.

Astept manga cu nerabdare sa apara,sunt tare curios sa vad puterea lu Sangoku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

spyderverr
post Sep 23 2009, 09:03 AM
Post #30


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 734
Joined: 20-September 06
Member No.: 3.019
Points: 1.832
Gender:



QUOTE(shobo @ Sep 23 2009, 12:30 AM)
Nu stiu care e al 4-lea younkou cei 3 cunoscuti sunt Shanks,Whitebeard si Teach de al 4lea stie cineva ceva care e.Nu imi aduc aminte sa se fi mentionat de el pana acuma.
*


Teach? As in Marshall D. Teach? Good one! :lol:
Teach e shichibukai (functie obtinuta abia dupa ce l-a predat pe ace marinei), in nici un caz unul din cei patru imparati ai oceanelor.

pana acum ne-au fost prezentati doar doi dintre ei, si anume: shanks si whitebeard.
la ceilalti doi ni s-a aratat doar fata (intr-un cadru cand povestea garp) si ni s-a spus numele unuia: kaidou.

(IMG:http://s43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Other/Yonkou.jpg)

QUOTE(shobo @ Sep 23 2009, 12:30 AM)
sunt tare curios sa vad puterea lu Sangoku
*


Sengoku

QUOTE(Baka man @ Sep 22 2009, 03:21 PM)
Acum, din cate am inteles, a ramas sa il opreasca pe unul dintre ceilalti yonkou sa il atace pe Whitebeard.
*


nu-mi amintesc sa fi citit asta; probabil n-am fost atent... nu-ti dezvalui sursa? :D

QUOTE(shobo @ Sep 20 2009, 11:32 AM)
Ce ziceti mai apare si Shanks dupa ce a mai venit  Luffy cu intariri?
*


nu vad de ce ar veni doar pentru ca a adus luffy intariri. dac-ar fi vrut sa vina ar fi venit fara ajutorul altora.

probabil o sa apara, dar nu cred c-o sa se intalneasca cu luffy, nu pana n-o sa devina luffy regele piratilor. trebuie sa-i dea palaria inapoi, nu? :D

(IMG:http://s43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Other/justaline.png)

episodul 418...

incepe cu luffy visand dormind si cu boa visand cu ochii deschisi.
continua cu o parte din aventura a doi dintre partenerii lui luffy: nami si franky.
oricum, important de stiut e ca doar situatiile se schimba, personajele raman la fel: aceleasi fete, aceleasi trasaturi de caracter. concluzia o trageti singuri (desi o sa va dau cateva indicii: capete sparte, ras nebunesc, dans penibil... :D).

1) nami:

- pica pe o mica insula din cer, numita weatheria, unde se fac studii stiintifice asupra vremii. cu siguranta o vor ajuta cunostintele (cunostinte de care vor beneficia toti membrii grupului strawhat) ce le va aduna pe insula asta, in viitor, nu? :D
- "hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, hey, little girl." (mosul are o voce placuta, as putea spune, cu care te obisnuiesti repede.)
- in manga ii explica care-i treaba cu nodurile alea cand nami e inca in pat, in anime sunt la masa si-si beau ceaiul.
- bineinteles, se lasa cu (ignorati cacofonia) cucuie si sperieturi ca de obicei.
- invata o tehnica (daca pot sa-i spun asa, desi e doar o "extensie" a celor vechi) noua: wind knot.
- grafica e buna, peisajele si caracterele arata bine.
- mosul e invaluit in mister si, inca de la inceput, ne surprinde cu o tehnica ciudata, c-un "mana shield". :lol:

2) franky:

- pica pe insula karakuri, in tara viitorului barjimoa; insula pe care s-a nascut vegapunk, cel a carui inteligenta e cu 500 de ani mai avansata decat a celorlalti oameni de stiinta.
- dansul lui e din ce in ce mai pervers.
- ni se ofera mai multe informatii decat in manga. ingheata, apoi e trasportat la spital, unde, din pacate, sufera o schimbare de personalitate. (plus ca foloseste un alt "combustibil".) :lol:
- foloseste o replica ce nu credeam c-o s-o aud vreodata de la el: "Kid. Aren't you ashamed of yourself?" :lol:
- ajunge la casa unde-a fost nascut vegapunk. (daca nu stiti cine-i ala imi pare rau pentru voi. :D)

PS 1: episodul a fost bun.
PS 2: fiecare personaj a fost trimis de kuma pe insule ce vor avea un impact major asupra tehnicilor folosite. toti au ajuns cam unde si-au dorit, numai de sanji (saracu' de el) si-a batut joc. :lol:

Vegapunk: Scientific Achievements:

- Seastone usage:
* Restraining items (nets, handcuffs, stun batons/swords)
* covering the bottom of ships for avoiding sea kings

- Devil Fruit research:
* What Devil Fruits really are
* How the fruit's power is transferred into humans
* Allowing objects to "eat" the fruit
* Research on Kizaru's fruit

- Pacifista project (incomplete):
* Modifying Bartholomew Kuma into a cyborg
* Creating replicates of Kuma
* Installing laser launchers similar to Kizaru's powers
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BotoseL
post Sep 23 2009, 02:31 PM
Post #31


Fluffy!
**

Group: Members+
Posts: 90
Joined: 24-November 06
From: Romania, Bucuresti
Member No.: 3.328
Points: 213
Gender:



QUOTE(Baka man @ Sep 22 2009, 03:21 PM)
Iar Shanks normal ca e puternic, doar a facut parte din echipajul lui Gol D. Roger si e unul dintre cei 4 yonkou deci puterea sa, cel putin ca pirat, e similara cu cea a lui Whitebeard. Acum, din cate am inteles, a ramas sa il opreasca pe unul dintre ceilalti yonkou sa il atace pe Whitebeard.
*



Acu stateam sa ma gandesc, daca Shanks e asa puternic, cum a lasat el un rechin sa ii pape mana ? Ca el e asa puternic ca adoarme un echipaj intreg doar cu prezenta.

Something smells fishy and it aint my feet.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

spyderverr
post Sep 23 2009, 02:49 PM
Post #32


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 734
Joined: 20-September 06
Member No.: 3.019
Points: 1.832
Gender:



QUOTE(BotoseL @ Sep 23 2009, 03:31 PM)
Acu stateam sa ma gandesc, daca Shanks e asa puternic, cum a lasat el un rechin sa ii pape mana ? Ca el e asa puternic ca adoarme un echipaj intreg doar cu prezenta.
*


si eu m-am gandit la asta de multe ori (am vazut de cateva zeci de ori secventa aia).
am incercat sa-mi stapanesc dorinta de a afla cu "eh, au trecut 10 (+1?) ani de atunci, o fi fost slab sau doar neatent", da' a fost pe nava lu' roger inainte, avea deja un echipaj ce-l urma, era puternic! cum a reusit sa-si piarda bratul cand luffy l-a terminat pe ala dintr-o lovitura?
probabil nu era indeajuns de rapid incat sa-l goneasca pe ala si sa-l salveze si pe luffy? n-avea cum sa foloseasca sabia in apa? inca nu-si putea folosi haki-ul asa cum dorea?
asta e unul din golurile din poveste (si singurul la care ma pot gandi)... probabil a explicat oda intr-un SBS, da' cine sta sa le citeasca? :lol:

presupun ca a ajuns cu barca pana la luffy, nu? deci, nu vad unde ar fi fost problema sa-si foloseasca sabia. mihawk (a fost rivalul lui shanks in tinerete, nu?) l-a imitat pe moise (stiti cine-i ala, nu? pacatosilor!) din prostia aia a lui cand l-a intalnit prima data pe zoro, in arc-ul baratie, deci...

in fine, las' c-a fost frumoasa faza, desi nu prea realista (cine suntem noi sa cautam realul intr-un anime? :lol:) tinand cont de presupusa putere a lui shanks. :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Sep 23 2009, 09:54 PM
Post #33


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



QUOTE(spyderverr @ Sep 23 2009, 09:03 AM)
nu-mi amintesc sa fi citit asta; probabil n-am fost atent... nu-ti dezvalui sursa? :D


http://onepiece.wikia.com/wiki/Shanks

La Current Events.
Citez:
QUOTE
Current Events

To the horror of the Marines, reports came in that Shanks had intercepted Kaidou who was advancing to attack Whitebeard at the time as he progressed to save Ace. While the two captains had come to a stalemate, the Marines were afraid what a fight between the two may have led to. [31]


M-am cam spoilerit singur eu. :D
De fiecare data cand intru pe wiki-ul one piece mi-e greu sa nu citesc articolele de acolo, mi se par interesante in sine, chiar si fara sa cunosc neaparat tot ce se intampla.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

rogueman999
post Sep 23 2009, 11:07 PM
Post #34


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 830
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 782
Points: 1.756
Gender:



@spyderverr: Parte din ce-i fain la One Piece e o oaresice doza de realism (in felul lui, of course). In cazul asta s-ar aplica prin: si cei mai tari pot patzi ceva de genul asta. Pur si simplu n-a avut timp. Putea sa omoare animalu' si putea sa evite animalul. Dar nu putea sa-l opreasca suficient de repede. Sunt mai multe faze in anime in care desi rezultatul unei lupte este usor de ghicit, durata ei conteaza.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

spyderverr
post Sep 27 2009, 03:51 PM
Post #35


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 734
Joined: 20-September 06
Member No.: 3.019
Points: 1.832
Gender:



QUOTE(Baka man @ Sep 23 2009, 10:54 PM)
http://onepiece.wikia.com/wiki/Shanks

La Current Events.
Citez:
M-am cam spoilerit singur eu. :D
De fiecare data cand intru pe wiki-ul one piece mi-e greu sa nu citesc articolele de acolo, mi se par interesante in sine, chiar si fara sa cunosc neaparat tot ce se intampla.
*


ms.
ah, era la inceputul capitolului 533 (cand ii zice unu' lu' momonga), cum am putut sa uit... :D

QUOTE(rogueman999 @ Sep 24 2009, 12:07 AM)
@spyderverr: Parte din ce-i fain la One Piece e o oaresice doza de realism (in felul lui, of course). In cazul asta s-ar aplica prin: si cei mai tari pot patzi ceva de genul asta. Pur si simplu n-a avut timp. Putea sa omoare animalu' si putea sa evite animalul. Dar nu putea sa-l opreasca suficient de repede. Sunt mai multe faze in anime in care desi rezultatul unei lupte este usor de ghicit, durata ei conteaza.
*


yep, yep

(IMG:http://s43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Other/justaline.png)

capitolul 558...

- conversatia dintre luffy si whitebeard continua, lupta la fel
- luffy o face pe hina, se contrazice cu ace, gear third
- whitebeard ii ordona lu' marco sa aibe grija de luffy

concluzie: frumos, scurt!

(IMG:http://s43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Other/justaline.png)

episodul 419...

- valabil pentru ambele parti (chopper si sanji):

* ni s-a oferit material in plus
* mi-a adus aminte ca rayleigh a dat fiecarui personaj cate o bucata din vivre-card-ul lui. uitasem complet. :lol:

- valabil doar pentru partea lu' sanji: aia-s gay? buna faza. :D (si eu care credeam ca-s cele mai urate femei prezentate vreodata :lol:)

concluzie: un episod lungit degeaba, cu plans si fuga aiurea
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kratozz
post Jan 19 2010, 02:59 PM
Post #36


Asperger syndrome +1
******

Group: Members+
Posts: 755
Joined: 27-April 07
Member No.: 4.211
Points: 1.847
Gender:



Just watched 434 din anime :) chief Warden (care ar fi fost bun nazi employee) wil kick Lufy's ass bigtime :) adica nu vad a concievable way to beat a venom-man. plus ca orice atinge se topeste. sper sa nu bage filler urmatorul eps :rolleyes:

Anyway cred ca nu tree sa se comaseze manga si animeul (atat timp cat manga a fugit mai departe nu vreau sa am spoilere :-?)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

spyderverr
post Jan 19 2010, 09:54 PM
Post #37


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 734
Joined: 20-September 06
Member No.: 3.019
Points: 1.832
Gender:



QUOTE(Kratozz @ Jan 19 2010, 03:59 PM)
Anyway cred ca nu tree sa se comaseze manga si animeul (atat timp cat manga a fugit mai departe nu vreau sa am spoilere :-?)
*


de curiozitate, tu ai citit titlul?

daca nu vrei spoilere scrie in topicul One Piece.

(IMG:http://i43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Manga/th_11.png) (IMG:http://i43.photobucket.com/albums/e386/spyderverr/Manga/th_14_15.png)

QUOTE(Kratozz @ Jan 19 2010, 03:59 PM)
Anyway cred ca nu tree sa se comaseze manga si animeul
*


am ales sa grupez manga-ul si anime-ul in acelasi loc pentru a face o paralela intre cele doua. oricum, topicul e facut mai mult pentru manga, pentru a discuta ultimele evenimente.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kratozz
post Jan 19 2010, 11:12 PM
Post #38


Asperger syndrome +1
******

Group: Members+
Posts: 755
Joined: 27-April 07
Member No.: 4.211
Points: 1.847
Gender:



ofc ca am citit titlul :P initial am vrut sa scriu la one piece dar zic da sa sctriu la ala care scrie spoiler ca deh tot spoiler am vrut sa pun... anyway its kind of confusing it's manga + anime but it's more manga... dat viitoare pun in partea ailalta :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Jan 21 2010, 03:36 PM
Post #39


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



In sfarsit, Ace e liber!!!!
De-abia astept sa vad ce se intampla in capitolul urmator :D Ma intereseaza in principal forma cea noua a lui Kizaru, presimt ca o sa arate funny.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Pico
post Jan 21 2010, 10:36 PM
Post #40


the fat chocobo
*****

Group: Members+
Posts: 604
Joined: 3-September 05
From: Cluj-Napoca
Member No.: 1.775
Points: 1.254
Gender:



why is ace wearing a pair of anal beads? :blink:
ciudat...

(IMG:http://media.onemanga.com/mangas/00000002/000275442/016-017.jpg)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 05:36 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |