Chat

blood: [20:47] Wow! Doar acum 15 ani faceam http://www.evangel ion.anime-club.ro/ smile.gif)
IceJack: [07:29] Shingeki no Bahamut - Virgin Soul .. . pretty good, desi parca mi-a placut primul mai mult, s-a concentrat pe mai putine ideii si teme. Nina mi-a placu
Coyotee: [16:10] mai bine discord: https://discord.gg /KHcrMXx
Ranma-kun: [03:17] Si eu mai traiesc. Propun creearea unui canal de WhatsApp sau ceva de gen, pentru old farts
LordMethos: [17:59] yawn
CyBeR: [13:30] Bine zis ca pe aici bantuim.
IceJack: [01:43] in alta ordine de idei Sword Art Online Alternative – Gun Gale Online m-am surprins placut enorm de mult, e ciudat sa vezi un spinoff mai atragator
IceJack: [01:43] Pe aici nu se traieste, pe aici se bantuie biggrin.gif
Coyotee: [00:53] ia uite cine a inviat smile.gif)
LordPhoenix: [20:18] Cum sa nu traim?
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )

MaNGAshop.ro

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Cautare Anime/manga, caut numele unui film

post Jan 30 2008, 12:27 AM
Post #1
fossil

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 6.077

Buna, sunt nou pe forumul asta, dar m-am inscris initial pt. un singur lucru: am vazut prin 95-96 cred, un fil anime pe care as dori s-l revad... problema e ca nu-i mai stiu numele.
Tot ce-mi mai amintesc sunt crampee din actiune. Actiunea era in viitor, unde accessul la castele superioare (inclusiv pozitia in oras) era data de cat de bine te descurcai in batalii. Personajul principal dorea (parca) sa locuiasca in oras si primea misiuni, ideea era ca te bateai cu arme din toate timpurile: fie roboti avansati, fie tancuri gen WW2 in alte misiuni.
Filmul se sfarseste cu eroul nostru intr-o incercare (sinucigasa) de a ataca computerul central ce coordon se pare tot orasul si manipula tot sistemul.

Stii cine despre ce vorbesc? Sau isi aminteste un anime/manga care sa semene cu asta?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Anime in Romania
Anime-Mania Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs :: Evangelion

Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 21st July 2018 - 10:06 AM