Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

3 Pages < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Welcome Topic On The Loose


animer9
post Sep 6 2010, 06:56 PM
Post #21


perverted member
****

Group: Members+
Posts: 324
Joined: 27-October 08
From: in mijloc de Baragan
Member No.: 7.826
Points: 709
Gender:



QUOTE(Garden Girl @ Sep 6 2010, 05:35 PM)
Therefore, daca ai tinta, nu ai nevoie de ceva prea urias aka no need of a big package.

Q.E.D. :P



precizia si "bataia" cresc cu atat mai mult cu cat lungimea este mai mare ...iar cu cat calibrul este mai mare cu atat "efectul" este mai bine resimtit :P (physica dixit)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Holyatheist
post Sep 6 2010, 10:41 PM
Post #22


Wielder of sarcasm
***

Group: Members+
Posts: 160
Joined: 2-September 10
From: Sibiu
Member No.: 10.001
Points: 420
Gender:



"Girls are just doing it! They don't like to talk about it. " dang dude, touche!

iar cu dimensiunea va rog fara scuze :lol: (imi pare rau pentru cei ofensati) , marimea medie este 12-14 :blink: (in carti )

btw: omul in general folosete sexul de placere nu numai pentru procreere, deaceea spun ca SIZE MATTERS! B)

Kanogt : multumesc, fa-ti loc p'ci >daca ai tinta, nu ai nevoie de ceva prea urias aka no need of a big package. < :lol:

EcsTasY, u're a true MAN 'bow'

ps. nu am auzit plangeri pana acum ca este vreuna prea mare :twisted: , sau poate nu am fost suficient de norocos :lol:



'double facepalm'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Garden Girl
post Sep 7 2010, 06:59 AM
Post #23


Directionally challenged
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.156
Joined: 24-November 07
From: Biucトビest
Member No.: 5.617
Points: 2.182
Gender:



@Holyatheist: Suuuuure, size DOES matter... Orgoliul masculin... :rolleyes:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 7 2010, 07:31 AM
Post #24


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



in primul rand, size matters si pentru procreare. in al doilea rand, the fact that you think 'bigger is always better' shows how it clearly isn't the case for you, cause else you'd know that too well endowed guys aren't that happy as you'd think.

tzch ca in secolul asta al informatiei exista barbati care chiar cred asa ceva e inspaimantator :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

EcsTasY
post Sep 7 2010, 07:40 AM
Post #25


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 610
Joined: 27-February 08
Member No.: 6.280
Points: 1.316
Gender:



ohhh, I never heard a guy complaining about something big. and neither a girl to be honest ... well I ain't talking about XXL :P

neatza :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Garden Girl
post Sep 7 2010, 07:48 AM
Post #26


Directionally challenged
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.156
Joined: 24-November 07
From: Biucトビest
Member No.: 5.617
Points: 2.182
Gender:



Moonsparkle, nu am spus ca size matters. Din contra. Iar faza cu well endowed guys e la fel de rasuflata precum fetele cu sanii mari. :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 7 2010, 07:58 AM
Post #27


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



oh my bad, trebuia sa precizez cu cine vorbesc. ma refeream la holyatheist si animer.

@ecstasy: well I was talking about XXL :P and about how bigger is better pana la un punct. from there on pain ensues. which pretty much means you don't get any :P

so... *ahem* on-topic: bine ai venit, Holyatheist, pe a-c! how d'you like it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tatiana
post Sep 7 2010, 08:57 AM
Post #28


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 227
Joined: 25-July 10
Member No.: 9.888
Points: 476
Gender:



With that kind of discussions (and we're still in the hello thread) i'm sure that he allready love that forum :D Who doesn't? :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

EcsTasY
post Sep 7 2010, 09:24 AM
Post #29


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 610
Joined: 27-February 08
Member No.: 6.280
Points: 1.316
Gender:



^ indeed
si daca tot vorbim de marime... is this the biggest welcome party, or what?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Garden Girl
post Sep 7 2010, 11:30 AM
Post #30


Directionally challenged
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.156
Joined: 24-November 07
From: Biucトビest
Member No.: 5.617
Points: 2.182
Gender:



=_=

Pur si simplu au sarit pe mine ca lupii...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Holyatheist
post Sep 7 2010, 02:16 PM
Post #31


Wielder of sarcasm
***

Group: Members+
Posts: 160
Joined: 2-September 10
From: Sibiu
Member No.: 10.001
Points: 420
Gender:



Moonsparkle , multumesc de intrebare.... pe scurt forumul este EPIC, il ador... ai cu cine vorbi sau dezbate.(ce poti cere mai mult) :twisted:

Nici eu nu ma refeream la ceva gen dudu steel, mfg .... o marimere decenta... nici media care e LAME, da nici picor de scaun sa-ti chinui prietena ffs. Pana la urma totul e relativ si tine de gusturile fiecaruia (repet...nimeni nu sa plans EVER ca e prea mare'sau nu am auzit')

Iar fetelor aveti si voi punctul vostru de vedere.... DA pe subiectu asta este vorba mai mult de ORGOLIU decat de functionalitatea propriu zisa vizavi de ce a spus GG de marimea sanilor :P Clash of the Titans :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

EcsTasY
post Sep 7 2010, 03:30 PM
Post #32


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 610
Joined: 27-February 08
Member No.: 6.280
Points: 1.316
Gender:



wolves hunt darkness
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

animer9
post Sep 7 2010, 04:16 PM
Post #33


perverted member
****

Group: Members+
Posts: 324
Joined: 27-October 08
From: in mijloc de Baragan
Member No.: 7.826
Points: 709
Gender:



@Moonsparkle Am enuntat pur si simplu un principiu din fizica(balistica) care poate fi interpretat sub diferite forme ...dar mai putin de luat in serios in cazul de fata :P

As fi tare curios ce ar alege o fata dintre un baiat dotat si unul mai putin dotat , alegerea fiind facuta in absenta sentimentelor ... pura atractie fizica nimic altceva :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Garden Girl
post Sep 7 2010, 05:26 PM
Post #34


Directionally challenged
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.156
Joined: 24-November 07
From: Biucトビest
Member No.: 5.617
Points: 2.182
Gender:



Aici iar e discutabil... e vorba de chimie, gusturi (care NU se discuta). Cand vine vorba de atractie, nu cred ca poti sa vezi prin x-ray ce are ala in pantaloni... so.. Un tip care arata super (aici iar e discutabil, pentru ca fiecare om are standarde diferite), poate sa fie "small" si sa te dezamageasca, ca si fata, la capitolul asta, daca ai asteptari de genul "tipu asta e hawt. must be well endowed" Ete ca la "momentu adevarului".. NU E :P.
Amirite?

Also, stiu ca poate suna fals, dar in lipsa sentimentelor, nu l-as alege nici pe Priapos :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Holyatheist
post Sep 7 2010, 05:42 PM
Post #35


Wielder of sarcasm
***

Group: Members+
Posts: 160
Joined: 2-September 10
From: Sibiu
Member No.: 10.001
Points: 420
Gender:



Aici cu atractia iara este discutabila... dupa un studiu sa demonstrat ca femeile sunt atrase de geometria fetei +nivelul feromonilor degajat de fiecare barbat in parte (referitor la chimia atractiei fizice) ... dar astea nu prea conteaza, in zilele noastre frumusetea fizica si manierele = trash atata timp cand majoritatea fetelor vad atractia-n masini,case si cash (dat fiind zilele in care traimi) :lol:

Pana la urma nici fizica balistica nu ne mai ajuta, pe cat ne incalzeste si faptul ca gusturile difera de la femeie la femeie >DA DIFERA ... Bmw sau Audi sau Porche sau etc.... :lol:


off> Femeile sunt ca locurile de parcare....cele bune sunt ocupate...cele libere sunt pentru handicapati :twisted: Dang!



Ps. va rog ignorati tenta misoginista a mesajului, dar este lumea in care traim .... strict perceputa nu auzita :unsure:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Garden Girl
post Sep 7 2010, 05:53 PM
Post #36


Directionally challenged
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.156
Joined: 24-November 07
From: Biucトビest
Member No.: 5.617
Points: 2.182
Gender:



Haha :lol:
Ok, te iert, pentru ca ai generalizat :P

Also, that's what "bad girls" are after. You know - "good girls go to heaven, bad girls go everywhere". As in isi pun la bataie artileria grea ca sa agate baietii cu masinile mentionate mai sus, care se distreaza pe banii parintilor. Si pe acest forum cel putin, ma indoiesc ca vei da peste o asemenea fata. Si tine cam 8% si de cercurile in care te sucesti.

Gandeste-te asa: esti paduche, n-ai bani, n-ai BMW, stai cu chirie intr-o garsoniera (si poate nu esti nici dotat cu cine stie ce "package"), dar ai langa tine o fata care te iubeste sau cel putin care sta langa tine si se recomanda ca fiind "iubita" ta, si care, culmea, e si "buna". Cum ramane atunci ? :D
Nu stiu cum percepi tu realitatea asta cu masini arfe si talente si baieti care se dau gigoloi ca sa agate fetele nebagate in seama de parinti, dar de pe partea mea de "pat" se vede altfel :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tatiana
post Sep 7 2010, 06:14 PM
Post #37


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 227
Joined: 25-July 10
Member No.: 9.888
Points: 476
Gender:



"off> Femeile sunt ca locurile de parcare....cele bune sunt ocupate...cele libere sunt pentru handicapati Dang!" - lasa-ma sa cred ca nu sunt destinata unui handicapat :D
Glumeam...trec cu vedere generalizarea ta...cat despre subiect...pai e discutabil...putem sa vorbim noi pana ne plictisim caci realitatea se schimba de la zi la zi si de la persoana la persoana.
Cand intervin sentimentele nu se mai pune accentul pe masuri (si la fete si la baieti)...iar daca nu sunt sentimente...well (pentru astfel de persoane) conteaza foarte mult "reputatia pe care o are"...mai ales in pat (eu una asa am observat...corectati-ma daca gresesc)...dupa reputatie...hehe aspectul fizic (toti zic ca nu conteaza...dar fiti seriosi, fiecare se gandeste zilnic la cum arata celalalt si ce si-ar dori sa fie diferit la el si tinde sa-si compare partenerul cu ce vede in jur)...iar in ultmiul rand banii...
Iar clasamentul este facut in ordinea asta pentru ca: toate "pitipoancele" aleg mai intai un baiat cu o reputatie buna...ca nah...primii trebuiesc sa aibe ce sa le invete si eventual sa le si lanseze :D (eu asta vad in jurul meu...mai ales printre pitipoancele de liceu de la cls 9)...apoi aspectul fizic...deh ai capatat experienta ar cam fi cazul sa te si afisezi cu nu stiu ce "mascul"...iar la final isi dau arama pe fata si aleg banii...evident.
Deci e foarte simplu sa analizezi cum gandesc "mandrele" din ziua de azi...
Dar sunt apreciate cele care chiar pun suflet in ceea ce fac si trec peste aspectele gen...marime fizic bani s.a...pacat ca sunt mai rare...si de obicei acelea care sunt asa nu prea indeplinesc standardele baietilor...deh unii vor si cumintenie si hot :D
Iar despre cum isi aleg baietii fetele...aici o sa las un baiat sa comenteze :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

animer9
post Sep 7 2010, 06:49 PM
Post #38


perverted member
****

Group: Members+
Posts: 324
Joined: 27-October 08
From: in mijloc de Baragan
Member No.: 7.826
Points: 709
Gender:



@GG cand am intrebat ce ar alege , am avut in minte faptul ca fata STIE EXACT dimensiunile celor doi baieti ...

Ce-i aia "bad girl" si ce-i aia "good girl" ? Adica prima cam face orice,are tupeul sa fie ea cea care cere,ii place sa se joace cu baietii,etc? Iar a doua nu?? Eu nu consider ca exista "good girls" ...sunt doar fete care trebuie "aナ」テ「ナ」ate", trebuie sa fie ajutate sa aiba incredere in ele,sa-si dea seama de ceea ce au,de ceea ce vor ...daca stii sa faci asa ceva vei descoperii o alta fata a asa-zisei "fete cuminti" ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Garden Girl
post Sep 7 2010, 07:10 PM
Post #39


Directionally challenged
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.156
Joined: 24-November 07
From: Biucトビest
Member No.: 5.617
Points: 2.182
Gender:



Lasa-ma sa ma gandesc... :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Holyatheist
post Sep 7 2010, 07:43 PM
Post #40


Wielder of sarcasm
***

Group: Members+
Posts: 160
Joined: 2-September 10
From: Sibiu
Member No.: 10.001
Points: 420
Gender:



animer9......terminase postul,iar tribunele au izbucnit extasiate...uraaaaaaaaaaaaa!
Bun punct de vedere,sincer nu-mi trecea asa ceva prin capsorul meu...de-si am deschis subiectul cu fetele "aナ」テ「ナ」ate-deja" am prietena de ceva timp ( 3 yrs ) asa ca nu ma incadrez in exemplificarile mai saus mentionate...poate,poate....poate fac parte din cei 1-5% care chiar sunt fericiti. :twisted: In caz ca nu... fiti siguri ca ma transform intr-un demon misogin :lol:

Tatiana nu trebuie sa pui la suflet zicala aceea.... e vorba din batrani. (nustiu ce suna mai rau, faptul ca am spuso prima oara sau faptul ca acum atest ca este zicala din batrani) , in fine, nu a fost spunsa cu scopul de a fii jignitoare intr-un mod sau altul....a fost spusa pentru a fii dezbatuta... (umpic de piper in ciorba) :twisted:
> in cazul meu , fata/femeia.... (maj cazurilor), iei contact prima oara cu forma fizica (corpul,fata,hainele),nu fac referire sa fie rupta din rai ....dar nici vai de ...biiip.Idealul este "naturaletea" pe care am exemplificato in posturile de mai sus:P apoi vine partea psyhica cu care iei contactul after.... aicea am mai multe pretentii :twisted: imagineaza-ti ca vreau si eu sa port o conv cu ea cand vin de la munca sau cand nu merge ceva in casnicie/concubinaj...etc... nu sa vorbesti cu peretii :twisted: (asa in mare)

Garden Girl, (esti paduche, n-ai bani, n-ai BMW, stai cu chirie intr-o garsoniera (si poate nu esti nici dotat cu cine stie ce "package"), dar ai langa tine o fata care te iubeste sau cel putin care sta langa tine si se recomanda ca fiind "iubita" ta, si care, culmea, e si "buna". Cum ramane atunci ?) in cazul asta esti 1-5% din aceea mai sus mentionati, daca nu trebuie "calcat in rahat" :blink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:43 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |