Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ace combat Distant thunder


MuadDib
post Jun 13 2004, 01:22 AM
Post #1


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 132
Joined: --
From: Piatra Neamt
Member No.: 238
Points: 2



Acest joc ma atras convins sa ma apuc de acest gen .
Imi face placere sa recomand,sa incerce jocul,celeor ce nu au avut ocazia deoarece este un joc superb.Este cel mai reusit joc cu avioane pana la aparita celei de-a 5-a parte care apare in toamna . :twisted: :twisted: :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jul 10 2005, 03:07 PM
Post #2


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Screw "Distant Thunder"...Long live "Unsung war", a 5-a parte a seriei...un joc care ar trebui sa dea lectii in ceea ce priveste ce inseamna un joc bun. E cel mai bun joc de PS 2 care l-am jucat...are de toate: poveste, grafica, gameplaY(mama ce gameplay), filmulete intermediare care spun o poveste extraordinara, atmosfera...TOT. Jocul perfect...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kanessj
post Oct 3 2005, 07:20 AM
Post #3


Tekken God ... from space
***

Group: Members+
Posts: 148
Joined: 27-September 05
From: Brasov
Member No.: 1.828
Points: 336
Gender:



Nu am jucat Distant Thunder decat cateva misiuni pe la un prieten,but now its mine,all mine...mwhahahhaha!!! :twisted:
So far pare mishto,nu ma plang,pute-au sa-l faca ceva mai realistic,dar nici asha nu ma omor io dupa genul asta de jocuri (Fantasy RPG/ATB is for me :P )!!!Mia placut gameplay-ul dinamic la jocul acesta,mi-a schimbat parerea despre gen,but only by a hair!!!
Nu zic ca nu e fain,sau genu nu e fain,pur si simplu,nu e pentru mine :) N-am io timp sa impart gloantze si rachete in avioane/baze/nave inamice,cand pe mine ma asteapta Sabia in dulap,si alt villain amenintza cu distrugerea lumii.... :P
"Unsung war" *wink...is it really that good???? :blink:
ja ja
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Oct 3 2005, 02:09 PM
Post #4


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Unsung War este ceea ce as putea numi apogeul unei serii...daca un eventual Ace Combat 6 ar aparea si ar fi mai bun, eu as ridica statuie celor de la Namco caci ar reusi sa indeplineasca imposibilul.
Toata seria Ace Combat a fost mai mult pe partea de arcade decat pe simulatoare aviatice ceea ce a permis ca producatorii sa implementeze un gameplay mai accesibil si pentru novice si perfect compatibil unui gamepad. De asta eu sustin ca Ace Com si-a gasit un loc in inima mea...Unsung War aduce, pe langa un gameplay extrem de flexibil si usor de asimilat, o poveste extraordinara, un set de personaje carora chiar daca le vezi fetele doar in filmuletele dintre misiuni, stii mereu ca se afla langa tine in aer si chiar te scapa cateodata. Atmosfera din misiuni e geniala, mereu simti gravitatea razboiului si disperarea ambelor tabere, povestea nu e niciodata ce te astepti a fi iar misiunile sunt variate...de la bombardamente strategice la ghidarea printr-o retea radar pentru a face putin spionaj...e un joc ce ar trebui sa dea lectii altor producatori pentru ceea ce se poate obtine cu munca si dedicatie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:12 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |