Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ride Back


Moonsparkle
post Jun 13 2009, 08:16 AM
Post #21


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



really? :lol: deci daca nu ai vazut toata seria nu e ok sa iti dai cu parerea, DAAAR daca nu ai vazut toata seria, in schimb ai citit un review poti sa te pronunti? pentru ce? ca sa repeti parerile altcuiva sau cum?

eu is total de acord cu ce a zis our little pet there (was too lazy to write all that) si pe langa asta, nu inteleg de ce deranjeaza pe anumiti utilizatori (:D) daca cuiva i se pare prea fantezist anime-ul. mda nua' pilele astea de bucuresti :D

pace si tie, methos :P si daca tot suntem pe flower power, lasati oameni sa se exprime (fara injuraturi, though, that's a big no-no, swearing man)

/offtopic
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Jun 13 2009, 10:22 AM
Post #22


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



... weak minded people swear to be strong... daca ne gandim poti sa-ti faci impresii si din trailere insa asta nu schimba faptul ca poti sa nu ai dreptate...

ps: un motiv in plus sa urmaresti Rb ar fi piruetele lui Rin executate in fustita XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

LordMethos
post Jun 13 2009, 05:51 PM
Post #23


wandering shade
**********

Group: V.I.P.
Posts: 1.163
Joined: --
From: Iron Tower of Zebdora
Member No.: 364
Points: 2.120
Gender:



QUOTE(Moonsparkle @ Jun 13 2009, 08:16 AM)
really? :lol: deci daca nu ai vazut toata seria nu e ok sa iti dai cu parerea, DAAAR daca nu ai vazut toata seria, in schimb ai citit un review poti sa te pronunti? pentru ce? ca sa repeti parerile altcuiva sau cum?

eu is total de acord cu ce a zis our little pet there (was too lazy to write all that) si pe langa asta, nu inteleg de ce deranjeaza pe anumiti utilizatori (:D) daca cuiva i se pare prea fantezist anime-ul. mda nua' pilele astea de bucuresti :D

pace si tie, methos :P si daca tot suntem pe flower power, lasati oameni sa se exprime (fara injuraturi, though, that's a big no-no, swearing man)

/offtopic
*



EXACT :D
ca sa avem noi de ce sa ne luam iar :D
si ps .. nu lasam pe nimeni in pace .. we are heartless:P

ps 2 : idd on what sid said ... are neste fan service bun :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Coyotee
post Jun 14 2009, 02:48 PM
Post #24


The guy in the shadows
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 1.317
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 2
Points: 4.347
Gender:



QUOTE(Kreatur @ Jun 6 2009, 09:42 PM)
Mergand mai departe, ce club are ditamai mecha-urile in garaj? Imaginati-va asa ceva in viata reala, ar mai merge cineva la clubul de sah daca ai avea un club cu masinarii pe care le poti conduce cu viteza oriunde vrei tu fara a avea nevoie de permis? Duh!

Deci se urca fata pe masina aia cu doua roti care isi tine echilibru incredibil de bine desi are vreo 3 metri inaltime, si in doua minute incepe sa faca salturi si piruete cu ea. Dati-mi voie sa ma indoiesc ca acea masinarie poate face piruete doar interpretand si schimbandu-si centrul de greutate dupa miscarile tipei.


(IMG:http://forum.anime-club.ro/imagini/_catgirls.gif)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:02 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |