Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Aham!


Ranma-kun
post Nov 22 2004, 02:47 PM
Post #21


Hagane no Hakase
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 2.379
Joined: --
From: Berlin
Member No.: 4
Points: 9.177
Gender:



Bah gata cu topicul asta, sau vreti sa facem vot intre admini sa vedem cum sta treaba, sau vreti poll sa se voteze daca se tzine acest thread sau nu, tot voi pierdeti, asha ca shut up, ca de nu desfiintzam si threadu de la noir, ca is mai putine posturi decat chiar si aici, si si Hellsing si altele vor suferi, asha ca shut up....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Nov 22 2004, 04:51 PM
Post #22


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



bei ran...eu tac si astept zecile de useri sa posteze aci...ca mai mult am vb noi pe linga... /hmm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Nov 22 2004, 07:57 PM
Post #23


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Ma miram eu ce Dumnezeu se posteaza pe aici mai ales ca vedeam posturi de-ale lui Sid sau Scorp.
Bai...redenumiti topicul in ceva anti-Yu-Gi-Oh si faceti misto de anime-ul asta cat vreti...e un topic pro deja...sa fie si unul contra.Macar asa se distreaza lumea si se mai zice si ceva diferit de spam.
Eh...mie nu-mi place Yu-Gi-Oh dar avand in vedere ca e o serie mai mare poate fi pusa la anime detaliat dupa cum Scorpio zicea cu ceva luni in urma:
Citez:
[quote]la anime detaliat nu vor fi puse decat serii mari sau cu mare succes,ce au adunat un nr mare de fani de-a lungul timpului..bla...bla...bla[/quote]
Asta fiind un discurs adresat lui Sethi cand acesta a cerut sa fie bagat nu stiu ce la anime detaliat sau sa se faca thread nou pt ceva...nu mai tin minte.Ideea e asta oricum.[/quote]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Nov 22 2004, 11:09 PM
Post #24


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Me and my big moulth :? :evil: Da mie imi convine ca e rost de mistouri :twisted: :twisted:

Ranma...eu nu vad care e problema.....suntem contra......ne exercitam dreptul al libera exprimare.....nu ne poti nega acest drept.....atat timp cat nu vad ca va argumentati pozitiile pro....iar cea ca a avut incasari extraordinare nu este un argument.....decat financiar
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Ranma-kun
post Dec 1 2004, 01:02 AM
Post #25


Hagane no Hakase
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 2.379
Joined: --
From: Berlin
Member No.: 4
Points: 9.177
Gender:



Tin sa precizez ca aicea a trenuit sa sterg un post de-al lui cloudikun deoarece era prea agresiv, si continea prea multe cuvinte vulgare cu totul ca era oarecum cenzurate, daca mai apar posturi de genul ala topicul asta dispare :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cloudikun
post Dec 1 2004, 09:33 AM
Post #26


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 61
Joined: --
From: Sighisoara
Member No.: 585
Points: 2



Damn

... mi-a sters RANMA-kun postul .... /cry ... si m-am chinuit sa-mi bat joc de o absurditate ... damn u ... u no fun ... (i should actually say some really nasty things right now ... but anywayz ... i'll try posting again :D). Si n-am fost agresiv da /smile ... poate putin vulgar (asta asa de dragul ţăranului rom?n)

So here i go again :D

Narator : Time to duel u silly pocketmons

Picanchiu : Wha ? ... already ... damn ... just when i thought i could take a break from all the freakin battles ... my gohujinsama is really tired u know

Yu-Gi-IOI: C'mon ... dun be a pussy Picanchiu ... les duel a lil cause my galfriend Thea iz watching (and who knows ... maybe i'll get lucky tonight :oops: )

Picanchiu : I'm in no mood for dueling u creepy goth kid ... i wanna get my ass back into the pocket ballz and take a shower cause i stink like a freakin digimon (and damn they stink after a 3 level transformation)

Yu-Gi-IOI : u no fun ... c'mon les battle before RANMA-KUN deletes this post tooo ... c'mon ... dun u want ppl to remember this battle as : "The Pinka-Yu-Gi famous clash that changed the face of card poketmons dueling ?" ... dun't u ?

Pichanchiu : ... i dun know ... i realy stink ... i cannot battle if i stink ... or can i ?

Yu-Gi-IOI : Shure u can ... if i can bare your stinkyness then then u should bare it too (damn he reeks like a Slurbimon) ... so les just duel

Picanchiu : ok ... les f***** do this damn it !!!

Narator : And so began another boring duel ...

Next on Yu-Gi-IOI : watch as the drama unfolds when Pichanchiu gets his 4 starred monster's arse kicked by a lil summoned creature called Mini-ME (no Austin Powa related characters whatsoever)

---------------------------- THE END ----------------------------------------------

... si ... misto nu ? ... la Yu-Gi-Oh ma deranjeaza tendinta de pokemonizare in ciuda aerului COOOL

PS : If anyone deletes this post i'll never put another one on this forum EVER AGAIN (someone knows what i mean)

PS S : i sometimes like being verbally agressive (si-mi cer scuze daca lumea ma considera un vulgar teribilist :P) ... cu toate ca n-ar trebui sa-mi cer scuze ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Ranma-kun
post Dec 1 2004, 02:47 PM
Post #27


Hagane no Hakase
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 2.379
Joined: --
From: Berlin
Member No.: 4
Points: 9.177
Gender:



cloudikun, postul asta e ok, m-am ras si eu, celalalt era prea vulgar, si daca tot vrei sa tragi nishte fani Yu-Gi-Oh prin kko de ce nu mergi si tu pe manga-anime.ro ca vad ca ai user acolo, si ii bati pe aia la cap, pt ca acolo sunt useri cu nick-uri expresive ca Yami-Yugi sau Marik_Ishtar, si ma scuteshti pe mine, ce zici :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cilu
post Dec 1 2004, 03:23 PM
Post #28


Nea Puiu
*****

Group: Members+
Posts: 598
Joined: --
From: Behind the teacher's desk
Member No.: 357
Points: 207
Gender:



Hai gata spargeti gasca....bey cloudichin sau cum naiba oi fi lasa mah copy paste-ul si vezi-ti de treaba, de unde aui mai copiat si chestia aia, pe scorp il inteleg, ca noah asta ii place lui mai mult (si sa fim clari, scorp face doar critica deconstrucitva nu? :wink: ), axi e un bland privitor pe aci(riiiiiight), ranma isi apara cu inversunarea favoritii.......dak mie mi-ar place ceva ce altuia i s-ar parea aiurea, trebe sa vina ala repede cu gura sa zice ce porcarie iti place si tie dar......de fapt , asta e funul forumurilor, faci bascalie de ceea ce nu iti place si iti aperi cu dintii parerile..........
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cloudikun
post Dec 2 2004, 09:30 AM
Post #29


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 61
Joined: --
From: Sighisoara
Member No.: 585
Points: 2



Lol

Parc-am fi la gradinitza :wink: (daca tot mi-am batut joc de Yu-Gi-Oh pe forumul asta de ce sa n-o fac si pe altele ? ... c'mon ... luati glumele asa cum vi le dau eu : "K GLUME !!!" - a litle fun never killed anyone).

Serios acuma ,Yu-Gi-Oh mi se pare mult prea pokemonizat ca sa-l consider anime (are personaje cool dar ... atat ... no real story - prefer jocurile Yu-Gi-Oh ca macar nu sta nimeni langa mine sa-mi povesteasca fiecare miscare). Sorry guyz ... da am vazut destule serii/filme anime ca sa pot fi un pic exigent (de la Yu-Gi pan la Cowboy Bebop ... e ca si cum as compara N&D(ick) cu OCS - ambele is cool ... da una n-are mai nik de zis <- nush daca e prea buna comparatia da ma rog).

Si ... mhm ... cilu ... no copy/paste ... imi pare rau ca te dezamagesc dar ... sunt foarte "mocky" cand mi se pune pata si n-am nevoie de glumele altora sa-mi exprim parerea (i can do it myself :D).

Deci : sa fim serioshi ... Yu-Gi-Oh este la fel de agasant precum orice alt anime adresat catogoriei de varsta 3-12 ani (sa nu mai vorbim de powa rangers /gg ) asa ca ... :P (DBZ din pacate nu e pentru copii ... de asta mi-am dat seama cand aveam vreo 13-14 ani :D ... si nici Sailor Moon (echi fckin series))

Si-n puii mei ... waaaa ... poate-mi iau un booster pack (carti de joc Yu-Gi-Oh) dar nu o sa am cu cine ma duela (sau apare vreo varianta online de Yu-Gi-Oh jocul ?). Seria sucks big time da jocul e destul de antrenant (si frustrant mai ales cand nu-ti pica cartile ... vorba lu Scorpio) ... dar per ansamblu jocul mi-a placut - cu toate ca nush cum am avut rabdare sa joc pana la 56% (dupa care mi s-a futut save-ul ... grrr).

PS : Am voie sa zic "futut" pe forumu asta ? :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Immortality
post Dec 2 2004, 11:15 AM
Post #30


Neko no Miko
Group Icon

Group: Members+
Posts: 611
Joined: --
From: In your heart
Member No.: 354
Points: 219
Gender:



QUOTE(cloudikun)
[....]
PS : Am voie sa zic \"futut\" pe forumu asta ? :P

Noup.Nu ai voie(desi tocmai l-ai zis :P )
Bwey fratilor bwey!Ce va tot certati asa?E distractiv,dar nu e ceva constructiv.
GUSTURILE NU SE DISCUTA!!!!!!!
Se pare ca-s singura care stie asta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Dec 2 2004, 11:26 AM
Post #31


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



:shock: NU! NU AI VOIE!!! Ce intrebare!!!!!! :evil:

... Si cati ani spuneai ca ai?!!! :evil:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cilu
post Dec 2 2004, 12:02 PM
Post #32


Nea Puiu
*****

Group: Members+
Posts: 598
Joined: --
From: Behind the teacher's desk
Member No.: 357
Points: 207
Gender:



Cloudi chin nici nu ma asteptam la altceva din partea ta.....nu esti decat un mijtocar, si nici macar nu ai clasa lui scorp..... oricum, sper ca ce s-a scris pe aci va fi stersca nu are legatura cu subiectu.....si copile, watch your tongue.......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Ranma-kun
post Dec 2 2004, 02:42 PM
Post #33


Hagane no Hakase
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 2.379
Joined: --
From: Berlin
Member No.: 4
Points: 9.177
Gender:



Trebuie sa inchid acest topic datorita unor aberatii majore, Scorpio cred ca intzelegi si tu de ce asha ca lasa-l inchis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:37 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |