Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

20 Pages « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dear diary..., CONFESII PENTRU CINE ARE CHEF


Demona
post Sep 3 2005, 03:14 PM
Post #81


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Dear diary,

I hate people more and more. Wish I could kill them all... Well, I can... So easy... Yes... I think I will go out to kill... and by the way... jory, nu imi place avataru` tau... Ala cu ingeru` cu aripi mici, era mai tare... :unsure: :mellow:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

usagy
post Sep 3 2005, 08:50 PM
Post #82


mad bunny
****

Group: Members+
Posts: 347
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 326
Points: 453
Gender:



OK , m-am decis. Vreau sa mor dar nu oricum, somebody shoot me in the head!!!! :angry: Asa mor repede si fara prea mari dureri. Aaaa, and somebody else will take care of the messy part :lol:
Demona, can u??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

transe
post Sep 4 2005, 10:22 AM
Post #83


poison gurl
***

Group: Members+
Posts: 282
Joined: --
From: in my mind
Member No.: 333
Points: 154
Gender:



Usa-ko?in cap??Mai bine in inima , ca e mai artistic (mult sange + poti sa fii recunoscuta mai usor) <_< Nu te-ar interesa ceva in grup? :P
Nu prea am nimic de confesat?se pare ca sunt cu constiintza impacata <_< As ucide cateva persoane .. dar numai cateva (azi) ?de fapt nu?moartea nu e o pedeapsa, din contra;?reformulez: as tortura cateva persoane, pana si-ar implora in tzipete moartea;dar nu le-as ucide?le-as lasa sa se sinucida :D
Prevad totushi o alta zi fara finalitate, o alta saptamana fara culoare, o alta luna ambigua, un alt an pierdut in detalii, o viatza fara un curs anume peticita de alte vietzi cu care se intersecteaza accidental,tot ceea ce a fost uitat vreodata metamorfozat intr-o existentza derizorie?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Sep 5 2005, 12:18 PM
Post #84


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



filosofica existenta ta trance...lucky girl...eu am avut un uichend de stat la pat cu febra...acu m-au luat de odihnit la munca...simt cum imi exploadeaza capul...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

WRCDriver
post Sep 5 2005, 09:15 PM
Post #85


Outcast
***

Group: Members+
Posts: 132
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 944
Points: 50
Gender:



another sucky day like always <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

transe
post Sep 7 2005, 10:46 AM
Post #86


poison gurl
***

Group: Members+
Posts: 282
Joined: --
From: in my mind
Member No.: 333
Points: 154
Gender:



QUOTE(Sidonix @ Sep 5 2005, 08:18 PM)
filosofica existenta ta trance...lucky girl...

...lucky girl?? <_< <_< riiiight...Eu as zice mai degraba ca nu sunt apreciata la adevarata mea valoare B)
PS: ...a se observa lipsa temporara de modestie shi narcisismul ^ ^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Sep 7 2005, 03:34 PM
Post #87


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



eh...ti-am zis eu trance cum e cu modestia...nu iti aduce nimic imediat...traim in timpuri in care valorile si-au pierdut intelesul...valoarea e data de masura in care reusesti sa-ti satisfaci eul...
...aham...acum revenind la zile interesante din viata ultra interesanta a lui moi...rememorez aventura de aseara...am incercat sa-mi fac mincare gatita a la mama acasa ^___^...jeesh...nu-mi imaginam ca poate fi asa de greu sa incropesti o ciorba...dupa 2 ore de transpiratie si o multime de vesela murdara am reusit sa maninc carne cruda intr-o zeama ciudata...damn...sper sa mai dea ai mei pe acasa sa mai maninc si eu ceva decent...well cartofi prajiti again tonight :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Sep 7 2005, 05:27 PM
Post #88


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



am zis ca nu am sa postez niciodata aici...dar simt nevoia sa imi descarc...nervii...azi...o zi minunata cu soare...cald...mai e putin incepe scoala...o lene bestiala de nici nu imi vine sa ma ridic din pat..si am de facut treburi in orash..mi`e lene...asa ca ma apuc sa iau dc++ de pe net, sa il instalez si sa fac ceva cu el(vazusem la fratele meu ca il foloseste si mi s`a facut "pofta" caci de cate ori am incercat sa il folosesc....ceva nu mergea...logic) si dupa ore de chinuit cu instalatul....mi`am facut o mie de draci ca nu aveam sloturi(sau ei) ca nu gaseam ce vroiam...ca nu mergea, simplu....am incercat sa iau torrente, care culmea nici alea nu vor sa mearga ....asa ca m`am hoatarat sa fac din trebile de prin orash....jumate au fost imposibil de realizat iar cealalta a iesit prost..si cel mai tare m`a enerbvat ca imi luasem o geanta de scoala care sucks...norocul meu ca am avut alaturi pe cineva care m`a indemnat sa o schimb :D , sper ca acum e buna...
in concluzie, dc++ pare sa mearga(daca nu ma inseala ...nush ce..) pare sa mearga si un episod direct de pe un site(frantzuz :D ) si....torrentele nu le mai incerc....ca mi`e mila de calc..
dar cel mai rau este ca mai am o tona de scris si lenea persista :angry: ..scoala asta dauneaza grav sanatatii(azi noapte am avut cosmaruri....DEJA :angry: :angry: :angry: )

oh...life sucks sometimes...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Sep 7 2005, 10:46 PM
Post #89


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Dear Diary,

Am trecut clasa a III-a. :D Am terminat si cu colocviul de practica and all. Messa sooooo happy!!!!! ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Sep 8 2005, 10:44 AM
Post #90


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



Dear diary,

Today is a pink day. Chiar daca am mult de lucru, chiar daca o colega ma calca pe nervi cand lasa usa de la toilet deschisa, chiar daca sadwich-ul meu e cu sunca in loc de branza... :P I wanted it to be pink!! And it is!! ^__^ Oh, btw, I had a very nice dream last night... :>

To do list:
1. cancelled ~ lack of time
2. idem
3. sa fac rost de Batman Begins (cu subtitrare cu tot)
4. cancelled
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Sep 8 2005, 02:11 PM
Post #91


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



bv kisa...bv tenshi....life is pink...vise frumoase(numa eu sunt in stare sa visez....razboi)...unul din visele mele...ca eu visez de 5 ori pe noapte...
da...i had a spooky dream last night....si vreau sa il spun aici....dintr`un motiv simplu..i`am visat pe Ranma si pe Coyotee...si nici macar nu ii cunosc...fu fu fu...era oricum sfarsitul lumii, si ne luptam in razboi....jeez, incep sa imi fac griji pentru sanatatea mea mintala... :angry:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lillith
post Sep 8 2005, 09:33 PM
Post #92


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 161
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 717
Points: 37
Gender:



Dear old diary,

Nu ti-am mai scirs pana acuma asa ca nu ai de unde sa ma stii.Vroiam sa spun ca even though forumul was a chance for me to meet new interesting ppl a fost si ceva rau in asta.Now I miss them all...why meee?*cries of despair*...sper ca va fi bine,sper ca va trece,sper ca nu voi mai intalni new ppl that I would miss soon...sniff sniff...Va fi bine.
Pe langa chestia asta as vera sa mai adaug ca suferinta este la cursul zilei,lenea nici numai spun :P ,va incepe scoala peste vreo doua zile,colegii...uh...oare nu se poate printr-o minue ca scoala sa inceapa mai tarziu? :(I don like my class mates.Va trece si anul asta.Va trece si viatza asta,si suferinta si tristetea si unele idei de sinucidere care vin uneori si tot ce este rau si ar trebui sa fie bine.
And so a day passes again...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Sep 9 2005, 08:25 AM
Post #93


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



Noh ca si eu visez razboi... Dar de foarte multe ori ma visez inger... cu aripi... ^__^
Nush, visele mele sunt atat de complexe... uneori ma trezesc obosita, parca chiar as fi calatorit nush cat. :) Imi place la nebunie sa visez... Acolo, in vis, sunt ceea ce nu pot fi aici, in lumea reala... Si chiar daca in vis mi se intampla ceva rau, chiar daca trec prin situatii grele, I still like it. :>

P.S. Duncan, nu te gandi la prostii... :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Sep 9 2005, 09:06 AM
Post #94


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Dear diary,

[10:06] I'm trying to quit smoking. ^_^ Nu am mai fumat de... ieri, pe la 23:00. :P Dar rezist eroic... ^_^ Inca nu simt lipsa nicotinei... not! <_< Am biroul stivuit cu dropsuri... Sper sa ma ajute la ceva. :P
Dar rezist eroic... ^_^ (nu stiu pt cat timp)...

[10:45] Duc lipsa nicotinei deja... <_< Dar trebuie sa rezist... :mellow: Dropsurile nu ma mai ajuta... asa ca trec la covrigi... :mellow:

[13:52] Still haven't smoked... <_< Un coleg de munca mi-a zis ca in urmatoarele 4 ore sigur voi fuma... <_< Am inceput sa-mi rod unghiile intr-una... E greu... Dar "rezist eroic" (rezistenta asta eroica de o tot repet nu stiu cat va mai dura <_< ).

[14:51] I did it, dear diary... <_< Twice... I am weak... <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Sep 9 2005, 10:09 AM
Post #95


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



Dear Diary,*fu fu fu*

Numa lucururi buna ma de spus..e vineri,. mai am doar 2 scrisori de scris din toata tema la engleza, imi mere dc++(in limita bunului simt), imi merg torrentele(sub limita bunului simt), am luat si ceva muzica frumoasa(cu toate ca azi o sa ma satur de ea si iar nu stiu ce sa ascult) , am vista frumoas azi noapte(m` trezit mama ca radeam prea tare :lol: ) si...ii tin pumnii Oneei sa se lase de fumat :D ...try to bite someone..ajuta :lol: AMIN
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

usagy
post Sep 9 2005, 12:24 PM
Post #96


mad bunny
****

Group: Members+
Posts: 347
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 326
Points: 453
Gender:



I feel miserable....I am hated by many people although I didn't do anything to them, I am hated by my parents.....I am what I hate and I hate what I am.
The system is down, the connection is lousy, I am hungry and I feel like climbing the walls. The stupid bastards clients yell like crazy and I wish them all to die.

I love my angel, I adore my angel but I can't reach him....he can't be touched by a fallen angel .....he will lose his wings and he will fade away......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

transe
post Sep 9 2005, 04:16 PM
Post #97


poison gurl
***

Group: Members+
Posts: 282
Joined: --
From: in my mind
Member No.: 333
Points: 154
Gender:



Dear diary...I'm almost fucked...

PS: Oy!! Usa-ko ...cine e acest inger nevinovat??Zi-mi mie, sa-i tai aripile shi sa cada de pe norishor :twisted: ...straight to hell!! muahahahha
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Pico
post Sep 10 2005, 01:16 PM
Post #98


the fat chocobo
*****

Group: Members+
Posts: 604
Joined: 3-September 05
From: Cluj-Napoca
Member No.: 1.775
Points: 1.254
Gender:



dear notebook called a diary ....

i feel ...alone ...weak ...and ...kinda shity ...feel like smth is missing from my life..in fine ...sure hope the guys are coming tonight ...haven't drunk a beer in 4 days ...scoala incepe in 2 zile ...dc nu pik un asteroid pe liceu ...sau macar pe sala profesorala ...mor de foame...brb
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Datastorm
post Sep 11 2005, 05:13 PM
Post #99


Nightly Caress
**

Group: Members+
Posts: 94
Joined: --
From: Arad
Member No.: 1.477
Points: 82
Gender:



dear diary...MY COMPUTER IS GAY!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Sep 11 2005, 09:44 PM
Post #100


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:



Treceam si io pe aici si... am vazut postul lui Datastorm :blink: :blink: :blink: :blink: OK ne zici si noua de ce compu tau e GAY si cum vine asta ? :blink: ? :blink: ? :blink: ? ... this should be interesting :blink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Pages « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 12:14 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |