Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Anachronox


Chuppy
post Feb 11 2004, 10:52 PM
Post #1


chocobo knight
***

Group: Members+
Posts: 253
Joined: --
From: Deva-Timisoara
Member No.: 20
Points: 149
Gender:



Anachronox este un joc excelent, realizat de un studiou (Ion Storm Dallas) care a fost desfiintat pentru ca se considera ca va fi o dezamagire. Poate o dezamagire din punct de vedere financiar. Grafica intr-adevar nu arata excelent nici la data aparitiei, dar story-ul, personajele, luptele si puzzle-urile compenseaza toate minusurile. Nu stiu ce sa spun despre acest joc fara sa contina spoilere.... Jucati-l !!! Sistemul de lupta este asemanator celui din Final Fantasy, iar camera se misca de-a dreptul artistic atat in lupte cat si in afara lor. Muzica si vocile sunt si ele la inaltime.

Jocul se termina cand incepe cu adevarat actiunea. Finalul sau este echivalentul unui mesaj "To be continued...". Dar nu va fi continuat niciodata.... :cry:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chim3ra
post Jun 19 2004, 03:50 PM
Post #2


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 142
Joined: --
Member No.: 241
Points: 69
Gender:



Eu nu pot intelege de ce mie imi da eroare...adika ii mai mult ca posibil ca e de la Win XP...ca imi da anox.exe eroor bla bla bla this operation will close bla bla bla...asta ar insemna ca mai bine imi fac rost de un win 98?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

MaTTh
post Jun 21 2004, 01:29 PM
Post #3


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 151
Joined: --
From: Hunedoara*Timisoara
Member No.: 48
Points: 40
Gender:



ok .. Ma bucur ca ai facut tu acest post Chupp ... l-as fi facut yo dar ai fot mai rapid .. brv.. de anachronox ce pot sa zic.. azi il gat a doua oara..am jucat in 2 zile deja 16 ore la el.. shi il termin imediat...joc genial... mai ales ca are niste umor de ala de [pici pe jos] ... faze de genu ..[ .Vine un robotel la o tipa shi o intreaba cu o voce inocenta.. " where r your parents" ...aia i raspunde "They are dead.. please leave me alone i don't feel like talking... ". .. la care robotu se intoarece.. face 2 pasi... shi zice... " Sheeesh.... fine.... [shi apoi cu o voce mai joasa] .... BITCH ....!! ].... jocu i plin de umor.... i la un moment dat o faza ca intr-un comic book ..[brillinat ideea] .. cu narrator de genu ..."will our heroes survive.... A man,a woman,and a planet" ... lol .. asta i primu joc in care poti sa joci cu o planeta .... lol .. da cjiar cu o planeta... in fine Must be played ...

And .. Chim3ra .... vezi ca parca pe www.planetanachronox.com [daca am scris bine] is doua patchuri de 2 mb care rezolva problema.. da nu mere pe xp...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 01:49 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |