Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

8 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> The Final Countdown...I'm on The Highway to Hell


Diana
post Jun 25 2004, 06:34 AM
Post #41


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Scorp .. n-as zice ca vreau sa existe ... dar tu esti baiat prea rau cu mine :? .. cum adica ma trimiti sa-mi pun in cui .. pofta :lol: ... se poate asa ceva?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

blackinque
post Jun 25 2004, 02:09 PM
Post #42


God's Toilet
****

Group: Members+
Posts: 364
Joined: --
From: Between the wasteland & sky ~ Bucuresti
Member No.: 261
Points: 104
Gender:



scorp, ai fost iertat

daca trece topicul asta la hentai, vreau si eu sal vad, doar sal vad :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Jun 25 2004, 03:50 PM
Post #43


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



bai ... minti bolnave :D la scorp pina si bacu e ceva hentai? :)
unde-o sa ajungem? ... scorp, ce-ai mancat azi la prinz? ... ceva hentai? :lol:
blackinque, poti oricand sa te inscrii la sectiunea hentai a forumului, asa o sa poti vedea o multime de alte topicuri interesante :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

kaoru
post Jun 25 2004, 08:09 PM
Post #44


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 600
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 22
Points: 344



gomenne axi dar pt sectia hentai s-au impus cateva reguli.... :twisted:

Scorp....nu e nici o oboseala...tu vezi vreo oboseala?!?!? eu NU!!! Asa....esti plin de energie ok?!?!?! Sa nici nu aud altceva. Trebuie sa fi fresh :)

asa..pai..ok...scadem standardul pt. cadou.dar...doar putin sa stii. :)
Asteptam rezultatele in continuare.
Multa BAFTA Scorp!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jun 25 2004, 09:05 PM
Post #45


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



KAoru...la cat ai scazut standardul? :D Si a fost oboseala cand am confundat-o pe inque cu uje......da luni o sa fiu mai fresh decat fresh-ul :D :D..si mersi pt incurajari

Axi......pai daca ai fi vazut ce aspiratoare de putere mare si medie cu ce shtartere carne se profilau prin fata ochilor......numai hentai visai :D :D. LA mine cam orice poate ajunge hentai....nu-mi trebuie decat cel putin o propozitie sau un gest si am rezolva

Inque....nu e nici o regula pt....fete.....nu te lua dupa Kaoru ( daca mai zici ceva te tai :D )......iti dau eu voie.......in pozitie de admin iti dau dreptul sa te inregistrezi linistita ( daca comenteaza careva l-am ars :twisted: )

Diana....zi mersi....ca ma gandeam ca in loc de pofta sa te amplasez pe tine ca tablou :twisted: Si lasa vrajeala ca de cand te stiu incerci sa ma scoti yaoi :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

blackinque
post Jun 26 2004, 08:19 AM
Post #46


God's Toilet
****

Group: Members+
Posts: 364
Joined: --
From: Between the wasteland & sky ~ Bucuresti
Member No.: 261
Points: 104
Gender:



Oboseala cu bacul asta...trebuie sa te mai odihnesti

Pariez ca si din propozitia asta ajungeti sa faceti si voi ceva hentai, mai ales scorp :P :o


apropo, mam inscris, sa vedem daca ma acceota :? :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jun 26 2004, 09:02 AM
Post #47


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



inque....s-a rezolvat (daca ma prinde Seby imi rupe picioarele :D ) si din propozitia aia.... :twisted: uite nsite legaturi care s-au petrecut in capul meu dupa citire : oboseala - odihna - pat - (si de aici gata ca ar trebui mutat la hentai :D :D )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jun 28 2004, 02:46 PM
Post #48


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



A inceput BAC-ul :D ala pe bune.....saptamana de foc....probele scrise. Azi am sustinut cu mandrie si fara emotii examenul romana scris. Subiectele parca au fost scrise pt. mine. Primul a fost o poezie de Bacovia( m-a uns pe inima :twisted: ) "Amurg antic" , la doi a fost o tampenie de scrisoare adresata unei prietene in care sa-i descriu parcul, folosind niste cuvinte date. Culmea fazei eraca poezia era fix pe aceeasi tema si continea fix aceleasi cuvinte :twisted: . Dar din nefericire nu m-am putut manifesta in adevarata mea natura.....m-am gandit sa nu aiba corectori vro comotie cerebrala citind scrisoarea aia :twisted: . La trei a fost o caractericare a unui personaj dintr-un roman obiectiv.....m0a nimerit aici la perfectie, eu alegandu-l pe Apostol Bologa din "Padurea spanzuratilor"

Estimarile mele pt nota sunt peste 9, dar nu 10 :D...pt ca la 3 am cam uitat unele chestii sa scriu :? ma presa timpul....era cam galagie in clasa ca s-au creat niste greseli si vorbeau profii cu voce tare....avem niste clase care amplifica sunetul....deci.....nu e tocmai un mediu propice concentrarii...norocul meu ca am anternament de-acasa(de-obicei ascult rock cand invat.....si boxele sunt la 1/2 m de mine :twisted: )

Asta a fost cel mai usor examen de pe saptaman asta......cele mai grele vin miercuri , joi si vineri....dar daca comisiile care ne supravegheaza se prezinta la fel.....nu-mi fac probleme....la cat s-a vorbit la noi in clasa..... :D :D

Mai intru diseara de pe la 21:30...maine la aceeasi ora sau chiar mai devreme..dar ultimele 3 zile o sa intru pe la 15-16 doar sa scriu aici un post si cam atata :? da de sambata...... :D :D

3 down.....3 to go......i'm kicking the shit out of them :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

blackinque
post Jun 28 2004, 03:25 PM
Post #49


God's Toilet
****

Group: Members+
Posts: 364
Joined: --
From: Between the wasteland & sky ~ Bucuresti
Member No.: 261
Points: 104
Gender:



U kick ass.Se pare ca cineva acolo sus te place.

Eu, personal, intotdeauna cand dau lucrare examen, primul meu gand e ca iau 4, :lol: :lol: :lol: :lol: imi da noroc. Dar nu e nevoiesa faci asa, de fapt, chiar nu-ti recomand, nu ajuta la nimic, e doar o obisnuinta a mea.

mult noroc in continuare la baka-laureat :wink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Jun 28 2004, 07:29 PM
Post #50


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



bafta scorp si ... 1, 2, 3 ... cine le mai numara? :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jun 28 2004, 08:31 PM
Post #51


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Eu...ca sa stiu cand pot sa ma imbat :D :D .

Inque......interesanta chestie....pt mine acuma merge expresia : U don't undestand! I'm not scared of u madafuckers" :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

chibimox
post Jun 29 2004, 09:30 AM
Post #52


otosan
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 753
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 16
Points: 36
Gender:



Yee .. bine Scorp ! Coyotee vad ca nu posteaza nimic aici, ca sa nu mai zic de restu bacalaureilor .. uite ce am prins pe canal cand am venit az dimineatza :
QUOTE(<e-Z>)
daca va intere, pana acuma am doi 10 la bac, la romana scris ..tot pe-aproape sper, si la celelalte...OMG X_X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jun 30 2004, 12:21 PM
Post #53


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Vin binedispus de la o imormantare de...... :D ........forumule matematice si nervi :D . Am facut-o si pe asta. Am dat si BAC-ul la mate.....si culmea....il si iau :D :D....was there any doubt?? :D . Surpriza pt mien a fost ca eu si cu una din colegele mele de clasa (mult mai buna ca mine la mate), care spre nesfarsitul meu noroc a stat in spatele meu :D ....am fost stalpii de sustinere a parti de mate-fizica din clasa. Ce-a fost si mai frumos a fost ca am dat examenul in clasa mea...sau mai exact in fost mea clasa :D :D. Sunt mai bun la mate decta credeam :D....da am avut si norocul ca se vorbea la greu si ca aveam in spate o colega desteapta (sa va mai spun si ca-i frumoasa?? :twisted: ).....asa ca impreuna am facut cam 85% din teza.

Estimarile pt nota sunt undeva pe la 8.....uitandu-ma pe foaie imi dau seama ca 8 ar fi cam maxima :?.........da ce mai conteaza......iau peste 5 asta e ideea...asta conta :D

Maine - fizica....aici e buba mare....da nu-mi fac probleme ca nu fac de mai mult de 5....pic intr-o clasa cu cunoscatori de fizica :D :D....aici n-o sa mai fiu stalp de sustinere :D

4 down......2 to go....they don't know who there messing with :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jul 1 2004, 08:58 AM
Post #54


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Scorps...nice going so far.
Do me a fav...dupa examenul la fizica sa-mi zici si mie cam care au fost subiectele.Ma refer la materia care a fost ceruta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Balthasar
post Jul 1 2004, 01:44 PM
Post #55


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 180
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 61
Points: 32
Gender:



Hey Scorp, abia acum mi-au dat nenorocitii drumul la tzeava, m-au tinut inchis o luna intreaga, o sa-i trec pe toti prin foc si sabie..ce vorbeam aici...am inteles ca te descurci la examene, deci nu imi fac probleme cu bacu' asta care va sa vina prin '06, ce e asa mare panarama la urma urmei. Go and kick some more butt ;) Te sustin eu la ex pt facultate ca sa ma revansez, te urci in spatele meu, marele Atlas :PPP
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jul 1 2004, 01:51 PM
Post #56


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Cyber....citeste randurile urmatoare :D

Sunt voios nevoie mare ca am scapat si de fizica..si am scapat cu bine :D . Ar cam trebui sa iau 8.50....acuma.....sa vad....oricum de picat nu-l pic..si asta era important.

By far cel mai greu examen de pana acuma.......am facut si de unu singur..dar am avut si ajutor destul. Ca sa-i raspund si lui Cyber o sa va descriu modul de examinare :

- ti se dau 4 pag cu subiecte, cate una pt fiecare disciplina fizica (mecanica , electricitate , termodinamica si optica)

- fiecare foaie valoreaza 45pct....tu trebuie sa faci 2 pag....adica materia din 2 ani....combianrile pot fi 6 la numar : mecanica - electricitate(asta am dat eu) , electricitate - termodinamica..etc.

- pe foaie ai 5 itemi grila de 2 pct fiecare , un fenomen de explicat (5pct) si 2 probleme de 15 pct fiecare cu 3 subpuncte. Spre marea mea uimier probeleme au fost acceptabile.....puteai sa faci 2 din 3 subpuncte destul de lejer

Cam asa se profileaza BAC-ul la fizica.....cat despre materie.....Cyber intra pe www.edu.ro si gasesti acolo programa.....dar pana dai tu BAC-ul o sa se mai schimbe de cel putin 2 ori :?

Maine am la economie da nu-mi prea fac probleme...am cam uitat din materie....da am colege care stiu......mai citesc azi formulele si ultimele 5 cap (am vorbit cu o colega....ea le stie pe primele 12 :D....si mi-a zis sa le repet pe ultimele 5 :D :D)

Tomorow.....the last frontier.....5 down...1 to go......they realy don't know who the fuk there messing with
:twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jul 1 2004, 02:00 PM
Post #57


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Fe-li-ci-tari!
Sa ne invitam deja pt momentul cand vei scoate sampania de la gheata? ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kataracta
post Jul 1 2004, 02:07 PM
Post #58


Forever dreaming, forever searching, forever waiting
Group Icon

Group: Admin
Posts: 627
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 21
Points: 76
Gender:



Lasa Scorp ca maine vin eu sa va supraveghz si sa va fac subiectele :twisted: Promit ca ai sa ai parte de tratament "special" :twisted: :twisted: :twisted: O sa stau numai in spatele tau :twak: (eu sunt ala cu batzu :P)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jul 1 2004, 08:37 PM
Post #59


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Kata....te astept...numai sa ma suni inainte ca sa fac aranjamentele :D :D Da acuma am o intrebare...cata economie stii tu? Ca mai bine o trimite chibi pe Oana..macar stiu ca am o baza..ca in tine....... :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Jul 1 2004, 09:12 PM
Post #60


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Ganbatte ! Scorpio-san. Inca unu si i-ai facut sa-ti manance din palma :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 01:30 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |