Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

20 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dear diary..., CONFESII PENTRU CINE ARE CHEF


Sidonix
post Sep 25 2004, 01:21 PM
Post #61


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



faza dura aseara...ies la bere cu amicii...bem pan' la vreo 12...la ce racoare era pe terasa clubului am ajuns la 6 beri ca sa ne incalzim putin singele ...bun...la un moment data ies vreo 2 tipe din club...tzup una sare pe un amic...ce faci mah? nu ma suni etc...bun...hai ca mai sunt niste amice artiste inauntru..le chem si pe ele sa stea la masa noastra...noi ok...hehe mama ne cuplam cu artiste...ceva nou in viata tanarului focsanean de rand...bun...peste vreo 10 minute apar artistele...mama...parca erau vikinge frate...s-a asezat una linga mine era sa ma striveasca....shit man...ma impungeam cu astia din priviri ceva de genu s-o roim cit mai repede ca nu e de bine...fetele...- voi cum stati aici pe terasa ca e rece...nu simtiti?!...zic...nu prea...ne simtim bine acum /^_^ ...ok...pai atunci sa comandam si noi ceva...bun...si vin fetele cu votka frate....n-am vazut in viata mea barbat sa bea atat de repede votka cum sorbeau femeile astea...bun din vb in vorba am aflat ca domsoarele erau membre al Ansamblului Popular Tzara Vrancei...no frate ca alea chiar erau cit tara vrancei...pe la unu mi-am cerut scuze si am ujchit-o de acolo...norocu meu e ca aveam servici dimineata...the horror...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Zink
post Oct 3 2004, 11:57 AM
Post #62


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 129
Joined: --
From: Bucharest -shadowcity...follow the sounds of anime::
Member No.: 259
Points: 2



de4ar diary, my dad is making me go to an auto servis in the weekends! Urasc masini! Will he ever get it?! Vrea sa ajung electrician auto...Its not my desteny! M-am saturat de el...he's alwaise trying to corrupt me! Numai eu imi pot alege viitorul! .....need sfaturi please /cry
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Oct 3 2004, 06:38 PM
Post #63


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



dear diary,astazi am reusit sa fac imposibilul..am reusit sa ma epilez pe spate...am scapat in sfarsot de coama...pacat ca la urmatoarea luna plina o sa apara iar.,..am ramas fara spume de ras gilette...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

usagy
post Oct 4 2004, 11:03 AM
Post #64


mad bunny
****

Group: Members+
Posts: 347
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 326
Points: 453
Gender:



Dear diary, aseara pe la ora 12:30 ascultam concertul Quilmes Rock shi cand ma bucuram eu mai tare ca ascult Carajo, tipa anuntza in spaniola ca transmisiunea continua de la alta scena cu o alta trupa .....i felt like killing someone :maaad:
Pe la 2 dimineatza ma simteam asha de rau, imi era somn, eram furioasa, imi plangeam de mila shi imi innecam amarul intr-o sticla cu apa minerala :embarassed:

Luni: 10:30 dimineatza iau troleul 90 in loc de 86, dupa ce inainte fugisem de imi ieshisera ochii din cap ca sa-l prind :guru:
12:00 - scriu aceste aberatzii pe anime-club.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Aug 17 2005, 11:52 AM
Post #65


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



redechid topicu asta prafuit pt a inlocui altele facute recent care erau cam acelasi lucru...astept un diary cu detalii picante din partea fetelor :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Aug 21 2005, 02:40 PM
Post #66


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Dear diary... I broke one of my promises. I start writing again. Its same shit I write, but I don't care anymore. In other news... I still hate the world, I still wanna grow up to be a Vampire, I still want a dragon as a house pet and a huge castle... Bye! :rolleyes:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mini_me
post Aug 21 2005, 08:00 PM
Post #67


Incepator
**

Group: Members
Posts: 11
Joined: 20-August 05
Member No.: 1.750
Points: 2
Gender:



amu fratilor ce sa va zic? sunt obligata sa scriu in jurnal(am pistolul la tampla0.chiar prietenii sa iti faca una ca asta?ziceti si voi!
m-am enervat...da' rau de tot.na confesiune!!!da ce credeti voi ca io de cofesiuni am chef?
friends...na,poftim!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Aug 22 2005, 07:53 AM
Post #68


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Dear diary,

Incepe o noua sapt. :( Vreau la munte, vreau la mare... oriunde numai aici nu. Si parca vad ca iar am sa ma plictisesc pe aici intrucat nu am mare lucru de facut. <_<
Si parca n-ar fi deajuns, am cazut ieri de ma doare tot piciorul drept (si am si 2 vanatai de toata frumusetea <_< ).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Aug 22 2005, 04:41 PM
Post #69


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



ce lume frustrata...jeesh...no one has fun anymore !?...
...ieri o fost o zi bestiala...am facut curatenie toata casa cu muzica la maxim...a venit babutza de la et inf si a zis ca ma reclama...:)...ce tupeu...cum a putut fi deranjata de Death Metal nu inteleg !?...dupa un shmotru cu mopu pe gresie demn de formula 1 am inecrcat sa fac o baie...ce distractie ce mijto...in momentul cind am vrut sa ma clatesc au luat apa rece...am ramas numai cu apa clocotita...parca eram un homar la fiert...ies plin de clabuci si sun la pct termic...raspuns...domle s-a spart o teava la voi in bloc si se lucreaza...Damn...aud voci(tipete) pe scara...Ba Misule ai caltzi ? Am citiva ba da am uitat cheia la centrala...trag niste pantaloni pe mine si ies plin de sapun/sampon pe scara...prind pe baietii dornici de munca de la interventii...Stiti cit mai dureaza pina dati drumu la apa rece?...Nu stiu ca inca nu ne-am apucat de problema...de abia am inchis apa la subsol...Da la cine s-a spart teava...La un ap de la et 5...Se poate sa o rezolvati repede ?...Eu nu ma grabesc...Stiu dar eu vreau sa spal sapunu dupa mine...Pai depinde...Ai caltzi ?...Stiu ca i-ar fi ramas lu taica-miu pe undeva...Cheie franceza ai ?...Cred ca da...Daca ni le dai in juma de ora se rezolva, daca nu 2 ore...Bun va rezolv daca ma rezolvati rpd...S-a facut Mosule...Titule ba nu te mai duce ca am gasit..las ca bem bere mai tirziu...Retoric ma intreb oare asa muncesc toti in Romania !?...domle ce oameni...Asta e de ras cu toate ca-ti vine sa plingi...cred ca am racit putin...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Aug 23 2005, 08:31 AM
Post #70


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Heheheh. :twisted: Ieri am avut parte de telenovele live... si am ajuns la concluzia ca sunt f obositoare si nu le recomand nimanui. :P
Dupa care azi, m-am trezit la 5:00. Trebuia sa ma duc pana in Focsani si sa ma intorc pana in 8:00 (locul unde trebuia sa ma intorc = Braila :P ). Si am reusit aceasta performanta, mentinand la intoarcere o viteza medie de 130km/h. :D Am avut la un moment dat palpitatii cand am vrut sa depasesc un camion, venea o masina pe contrasens, am pus frana brusa si era pietris pe jos pt ca abia urma sa se asfalteze. Urmarea a fost ca a dat masina putin din fund (destul cat sa sper ca nu voi mai repeta experienta :P ).
Dar acum totul e bine, soarele e pe cer, cerul e albastru si iarba e verde. Such a beautiful day... :lol:

P.S. Sid, la ce ai mai facut curat? O_o
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

angel_of_night
post Aug 23 2005, 08:50 AM
Post #71


Kaneko Taniguchi
***

Group: Members+
Posts: 140
Joined: --
From: In My Bed......
Member No.: 1.139
Points: 4
Gender:



dear diaryy

sa iti spun ceva haios.
Azi dimineata cum m-am trezit din vina lui tata, imi zice repede dute si imi ia tigari, eu somnoroasa cum eram i-au pantaloni pe mine si dau sa ies pe usa deodata vine mama si imi spune sa ii iau niste chestii de casa . Dupa aceia vine sormea si ma roaga sa ii iau niste reviste pokemon, cand am ajuns la magazin am realizat ca ai mei au uitat sa imi deie bani asa ca scoata draga bani din buzunar .Nu cred ca am fost vrodata asa de nervoasa pana la sfarsti ai mei mi-au dat dublu la cat am dat (si binetels sa imi convina):D

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mini_me
post Aug 23 2005, 11:23 PM
Post #72


Incepator
**

Group: Members
Posts: 11
Joined: 20-August 05
Member No.: 1.750
Points: 2
Gender:



uff da ce m-am mai putut enerva.............ce tot 23 august? l-au luat pe antonescu si amu steau nu-i in stare sa ia un egal la rosenborg?si clujul asta?ce-i alla 3-1 (pt lens, ..ca nu pt cj).asta-i viata ma fratilor?un egal nu-s in stare stelistii astia?ca de cj nu mai zic nik ca si asa toti ii confunda cu universitatea cj.marele munti si marele becali...poftim!!! acas cu voi.bateti-va pe aici ca pe afara e cam greu;mai ales astazi cand doar au asistat la defilarea adversarilor.daca mai traiam in epoca de aur amu ii vedeam la tv pe ei defiland.da nik. bine ca s-au rugat pe la zeii fotbalului da cred ca amu au incurcat rugagiunile(trebuia cea pt victorie nu aia pt infrangere) dar ce poti sa-i ceri lui nea gigi?presupun ca si asta a fost o manevra "securisto-comunista" pe care "razboinicul luminii"nu a vazut-o venid. o masina a timpului are careva?poate schimbam ceva............dar cred ca nu!
tot nervoasa sunt si nu o sa imi treaca repede....din pacate......mama ei de lume!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

usagy
post Aug 24 2005, 06:06 AM
Post #73


mad bunny
****

Group: Members+
Posts: 347
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 326
Points: 453
Gender:



Shoot me pleeeeeez!!!!

I want people to read my thoughts......a terrible thing i guess.... :unsure:
dar vreau chestia asta...............
is suparata si am mari indoieli in privinta sanatatii mele ......I am going nuts here :huh:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cilu
post Aug 24 2005, 07:52 PM
Post #74


Nea Puiu
*****

Group: Members+
Posts: 598
Joined: --
From: Behind the teacher's desk
Member No.: 357
Points: 207
Gender:



I this thing on? 1,2,3 1,2,3.... I think it works, ....

2B0A 32-nd of Helluary
06-98
Erm wtf am i doing here dear diary? Am i THAT bored? apparently.... no regular program whatsoever, wake pc sleep and everything in between doesn't matter that much, friends? u ask about friends what about that? mythical beasts with wings or sort of, naaah, u want to see my thoughts, u want to strip me with the eye of your mind, could that be? and why does this track keeps playing on and on, i reckon cause the lyrics are very good, but hey, wtf am i doing here?

09-0.2
Dear diary are you still there? yeah it's me again, oh you didn't fell asleep that great, still curious about my thoughts? i looks the train of thoughts has left the station but derailed somewhere near the desire and click me button...is it? no? how come sid like this so much? he leads an interesting life...usagy's scarrier by the minute, the rest are teenagers, still in highschool, are you even aware of that dear diary? i can't find the mouse, time transcends upon a weary and confused diary.......

666
It's stil me, i just wanted to say that the plans for world domination are already put in motion, i'll raise an army of demons and recruit Demona among the fellow comrades....it's a foulproof plan.

666/1
And me again, the plan backfired... the demons weren't resistent to air so they all died, well ,back to the drawing board.

Ok this is my final entry for this month bored stif in front of teh pc i just say random things pissing those who might actually read them and expect me to come up with something clever, or at least interesting.
There is nothing interesting in my life nothing to look forward to nothing to be happy about, nothing at all ^__^ just go to sleep in hope that the other day i'll wake changed somehow ^__^ thank god i quit the work, so i can anjoy all this boredom at home and not at work :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

angel_of_night
post Aug 25 2005, 08:04 AM
Post #75


Kaneko Taniguchi
***

Group: Members+
Posts: 140
Joined: --
From: In My Bed......
Member No.: 1.139
Points: 4
Gender:



dear diary
astazi cand m-am trezit sormea is luase niste serpi de jeleu , ea nu avea ce face cu ea si sa gandit sa mi deie mie asa ca mi lasa pe piept si cand ma trezesc ia ghici cine mi-a zis primul DIMINEATA un serpe scarbos si foarte inervat fie daca e doar din jeleu :angry:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Aug 28 2005, 12:39 AM
Post #76


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Dear Diary,

M-am trezit azi dimineatza din cauza unui telefon care ma anuntza ca e ora 10 shi persoana de pe fir imi zicea ca vrea intr-o ora sa ma duc la un interviu pentru un job. Shi clar, copil cuminte cum sunt, am plecat inca sforaind la locu` intalnirii, unde am stat trei ore sa aud poveshtile din copilarie ale respectivului shi in care veshnic imi spunea ba ca sunt omu` ideal pentru job, ba ca nu sunt. Asha ca imi venea sa imi scot cutzitu` din geanta shi sa il bag in beregata. Clar ca cu prima ocazie am plecat shi mi-am bagat picioaru' shi de atunci i-am pus gand rau, ca de ma angajeaza, he's goin` down... In other news simt nevoie acuta de alcool. Mult, foarte mult... poate o piscina intreaga in care sa ma balacesc. Bere cu vin nu are efect shi nici piramidon cu votka... And other news... Mom write... she's still f***ed up crazy and I still don't care...

@cilu... Can I be the leader of the freakin` armies? :D Pretty please with sugar cream and a cherry on top... :twisted: :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kataracta
post Aug 28 2005, 03:55 PM
Post #77


Forever dreaming, forever searching, forever waiting
Group Icon

Group: Admin
Posts: 627
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 21
Points: 76
Gender:



Dear Diary

Azi e ultima mea zi de fericire :( De maine inapoi la munca. S-a zis cu concediul meu. :(
Pe de alta parte, sunt acasa, am net, am animeuri, asa ca vad eu cum pot sa compensez :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

angel_of_night
post Aug 29 2005, 05:41 AM
Post #78


Kaneko Taniguchi
***

Group: Members+
Posts: 140
Joined: --
From: In My Bed......
Member No.: 1.139
Points: 4
Gender:



Dear diary today i am very sad .......

Astazi sa hotarat mama sa ma puna sa invat pt clasa 9 :(( si mia spus ca nu ma va mai lasa sa intru pe anime-club :(((:((( i am very sad and angry :angry:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Aug 29 2005, 06:05 AM
Post #79


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



dear diary ... mmm ... credeati ca fac vreo confesie?
muahahaha :P tzeapa :twisted:
e luni dimineatza la o ora imposibila, de plec in 5 minute la munca, nu sunt in cea mai buna dispozitie, dar i will :D ... sa nu-mi spuneti mie axi daca nu :P
ps. wadda weekend! (loved some parts of it) :D ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

jory
post Aug 31 2005, 03:34 PM
Post #80


dreaming my life away...
***

Group: Members+
Posts: 214
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 52
Points: 166
Gender:



Dear diary, imi omor cu drag timpul in minunata mea urbe natala, Ploiesti, thank god for the anime and movies...lately mi-au cazut spre ingrijire (de buna voie si nesilita de nimeni), patru pisicotzi, brand new, absolut bestiali, dintre care pe unul l-am carat si pana la veterinar, anyway now it's better....mai da si mama lor prin zona la ora pranzului si noaptea cand chiar are grija de ei, in rest umbla dupa cotoi <_< , am vazut-o personal cum a plecat in urma unui motan alb cu portocaliu pe care il banuiesc ca e tatal matzilor pt ca se potrivesc la culoare... :D cel mai fain a fost cand doi dintre pisicotzi s-au urcat pe o scandura care era sprijinita oarecum in mijloc ca un balansoar, si stateau unul la un capat si celalalt la celalalt capat, si cand au vazut ei ca se misca situatia erau---> :blink: ...au fost absolut bestiali.... B)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 02:49 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |